Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Figyeltem a győri késelés...

Figyeltem a győri késelés esetét, össze vissza kommentálják a dolgot, de valahogy senkinek sem jut eszébe, hogy a tanárnő milyen lehet ha "kinyílt a bicska" egy tanulójánál?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 07:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes elolvasni Dosztojevszkij Bűn és bűnhődés regényét. A nagy művészek gyakorta előre láttak bizonyos dolgokat, és műveikkel megkongatták a harangot: Ember, vigyázz! ember alattivá válhatsz, akkor is, ha "eszméd" jónak tűnik.


Dosztojevszkij diák hőse, Raszkolnyikov az emberiség szenvedésén akart enyhíteni, a szegényekén. Egy uzsorás, rosszlelkű (hárpia) vénasszonyt megölve, a pénzt megszerezve akarta a "jót tenni". Hogy miként alakult ez, a lelkében miként ismeri fel, valójában mit tett, az kiderül a regényből.

2019. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a tanuló, akinél "kinyílik a bicska", orvosi eset. Ott kell kezelni. Most másutt fogják ideiglenesen, de azután sort kell keríteni rá, mert nála bármikor és bárhol megtörténhet ez.
2019. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az tűnt fel, hogy még senkinek nem jutott eszébe, hogy sorosbérenc migráncsnak mondják a késelőt :D
2019. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"de magát a gyereket még senki nem kérdezte meg"


Talán mert letartóztatásban van?

2019. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 qkker1 ***** válasza:
100%

""de magát a gyereket még senki nem kérdezte meg""


A rendőrök kérdezgetik, és valószínűleg a cellatársak is!

2019. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A "kinyílt a bicska" egy hirtelen felindulásra utal, ő meg 3 órát készült rá, meg előtte nem tudom hány napig.
2019. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt egy német tanárnőnk, aki folyton kötekedett, alázott, meg leosztályozott, mindenféle hülyeséget követelt - utáltuk mint a bűnt!

Aztán amikor az élet úgy hozta, hogy egy időre Németországba kerültem, akkor gond és minden megerőltetés nélkül folyékonyan tudtam mindenről németül beszélni úgy, hogy még meg is dicsértek a németek a nyelvtani helyességért...

Amikor hazajöttem, elmentem a tanárnőhöz - mert szégyelltem magam - és megköszöntem neki hogy olyan "hárpia" volt...

2019. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%
Úgy nézz ki 15 évet kaphat, megérdemli.
2019. dec. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

5-15 évet kaphat.


Most azt mondták az rtl híradóba,h a késelés időpontjába nem volt tudatában,vagy valami ilyesmi.


Azért a srác,mindenképp orvosi eset,ott kell kezelni.

Az se megoldás ha börtönbe zárják,ott még tovább fokozódhat az agresszió,és simán megcsinálja mégegyszer.

Kezelni kell,és megkérdezni az egéez oszzályt,h pontosan miért utálták.


A "hármas miatt késelt" duma egy hülyeség.

Az volt az utolsó csepp a pohárba,azért én nem hiszem,h oktalanul utálta mindenki

2019. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
86%
Sitten lekezelik, a fejét a falba. Ott megtanulja az alá, fölé rendelt viszonyokat.
2019. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!