Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Sok 72 m3 gázfogyasztás egy...

Tamás0002 kérdése:

Sok 72 m3 gázfogyasztás egy heti távlatra egy 53 m2-es családi háznál?

Figyelt kérdés
november 19-26.

2015. nov. 26. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Soknak tűnik . Hány fokra van beállítva a termosztát ? Minden helyiségbe tejesen nyitottak a radiátorszelepek ? Szigetelés van a házon ?
2015. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 es ,miből gondolod hogy gázas központi fűtés van .

Erről nem szólt a fáma .Konvektorok meg tudnak zabálni .

2015. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hell-ikon ***** válasza:
Jól mondja az előttem szóló, ha konvektorral fűtesz több helyiségben is, akkor hellyel - közzel reális lehet ez a fogyasztás.
2015. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gázkazánom van NEM kondenzációs.(zárt égésterű). A termosztát változó 20-21-22 este fürdésnél néha 23 °C. Csak az én kisszobámban szoktam a termosztátfejet letekerni 3-ra éjjelre,mert azt a szobát túlfűtené a radiátor.
2015. nov. 27. 03:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Illetve még plussz információ, tömör téglából épült ház. Nincs szigetelve csak a nyílászárók újak.
2015. nov. 27. 03:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a fűtés, vagy a melegvíz, főzés is gázról megy? Mennyezet mennyire szigetelt? Gondolom régen épült ház, s sártapasztásos a szigetelés. Na mármost ott igen sok hő el tud menni, el kell gondolkozni a szigetelésen, mert az hamar megtérülne, főleg ha ennyi a fogyasztás.
2016. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!