Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért számláz nekem hirtelen...

Miért számláz nekem hirtelen többet a UPC?

Figyelt kérdés

Csak internetelőfizetésem van, abból is a legalacsonyabb, kb. 3000 forint és második hónapja már 5000 ft körüli összegről kaámlát. Csomagot nem váltottam, nem is beszéltem velük. Mitől lehet? Kb. két hetet kéestem a befizetésekkel az elmúlt hónapokban, lehet, hogy felszámláz vagy mire megkapja a fizetést már el van készítve a következő havi is, amihez hozzácsapja a "kifizetetlent"?


trollok kedvéért szólok, jelenleg nem vagyok Mo.-n és nem tudok bemenni hozzájuk, e-mailes kérdésre kéri az ügyfélszámot, ami nincs nálam, két hét múlva megyek haza, de gondoltam, megkérdem, ki mit erről. Remélem így kivédtem a szokásos beszólásokat...


2015. jún. 15. 10:44
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
52%
Nem járt le véletlen a hűségidőszakod?
2015. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lehet. Akkor mi van, automatikusan emel??
2015. jún. 15. 11:03
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
52%
Elképzelhető. Ugyanis a hűségszerződésben két dolog van: az egyik, hogy te az adott időre az előfizetőjük maradsz. A másik, hogy arra az időre(!) ő kedvezményes áron ad szolgáltatást. A hűségidő lejárta után meg jogosult emelni a díjat (mert már őt sem köti a szerződés). Te meg jogosult vagy ezért lemondani a szolgáltatást. A díj emeléséről mondjuk elvileg kellett küldenie tájékoztatót.
2015. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a hűségidő alatt kapsz csak bizonyos kedvezményeket. Nekem a tréhome-nál kell figyelnem minden évben a szerződésújításra.
2015. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Semmilyen levelet nem kaptam, csak a számlákat.

Mármost akkor így, ezek mellett az új feltételek mellett(!!!) is köteles vagyok egy évig kb. 2500 forinttal többet fizetni? vagy lehetséges az, hogy ha hazamegyek, lemondom (hiszen már nincs hűségszerződés) és még ott akkor újra megkötöm a szokásos 3000 forinttal?


Köszönöm a türelmed egyébként!

2015. jún. 15. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Most szerződés nélkül, és kedvezmények nélkül toljátok.

Ezt akkor módosítod, amikor neked tetszik.

Illetve ahogy hazaérsz...

2015. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ezt nem tudtam, így valszeg akkor is megkaptam volna ugyanezt a számlát, ha Pesten lettem volna. Mindig tanul az ember...

2015. jún. 15. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha emelnek, én is múltkor azt akartam, hogy lemondom, aztán újrakötöm kedvezményesen, de az csak az új ügyfeleknek jár, így ezt nem lehet...
2015. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!