Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi a teendőm ha átmentem a...

Mi a teendőm ha átmentem a FŐGÁZHOZ, de regisztráni em tudok?

Figyelt kérdés

2015.jun 5-el mentem a FŐGÁZHOZ de nem tudok regisztrálni,a volt szolgáltatómnak a GDF-nek bejelentettem az utolsó mérő állást állítólag kijönnek leolvasni, na azóta is jönnek.. GDF profil aktív, a bediktálás ellenére se (elöző teljes hóra vonatkozóan) a számlát nem állították ki (ismerősö,nek aki nem váltott emg már rég ki) DE amikor regisztrálni akarok a főgáz online oldalára azt írja ki hibás POD azonosító, pedig a főgáz által kiküldött elvélben szereplő adatokat adtam meg helyessen többször is próbáltam már. Papirforma szerint már FŐGÁZ ühyfél vagyok,de még a GDF profil aktív szóval most ugy enem kell félnem attól hogy 2 szolgáltatónak is fizethetek?

Beszéltem a GDF-fel egyenlegem 0 Ft tehát rendezett magyará számlán már nem állítottk ki de afőgázhoz meg nem tudok regisztrálni a fent említettek miatt

Mit tegyek? Lehet jól járok és gáz lesz fizetni nem kell, vagy az ŐK hibájukból nagyon gáz lesz párhónap múlva? Mit tegyek? Hogy puhatoljam ki higy mi újság arra tájt?


Köszi előre is



2015. jún. 7. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy nagyon hasonló dolog


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__rezsi__6868978-vizmuve..



Ott például az azonosító számot nem szabad 0-valkezdeni, annak ellenére, hogy a számlából lett kimásolva.


Esetleg ilyet is megpróbálhatsz.


Ritka nagy barmok az ilyen monopol cégek informatikusai.

2015. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, 39N így kezdődik a POD azonosítom

az ügyfél meg 5000-el

szóval sajna ez nem játszhat

2015. jún. 7. 14:36
 3/4 anonim válasza:

Ha online ügyfélszolgálati regisztrációra gondolsz, akkor például a szerződéses folyószámlaszámod jól adtad meg? ay 12 számjegyű, ha annál kevesebb van neked megadva, akkor elé tegyél annyi 0-t, hogy 12 számjegyű legyen.

Főgáz ügyfélszolgálatát hívtad már? Lehet elakadt valahol a dolog, vagy lehet, hogy úton van a Főgáz számlád, vagy lehet, hogy elveszett út közben. A kereskedőváltás amúgy kb.30 napot vesz igénybe, lehet még nem zajlott le teljesen.

2015. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ba minden redeződött kőszi a valaszt
2015. jún. 19. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!