Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Higítják a gázt? Mitól lehet...

Higítják a gázt? Mitól lehet hogy egyik napról a másikra a fürdőben hideg a víz, fel kell vennem a boylert, a szobában a parapett őrlángja kialudt?

Figyelt kérdés

mindig be volt állítva a boyler adott hőfokra, egyik napról a másikra hideg víz jön, jól fel kellett tekernem, hogy meleg jöjjön.

erre meg a parapett sem ég, elaludt, ami rendesen karbantartott, egy éves.


2015. márc. 11. 22:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Ne bizonygasd már az ostobaságod. Szállítási nyomáson nem lehet hígítani. A nyomáscsökkentőd után éppen lehetne, de az csak észre vennéd.


Ha annyira problémásnak érzitek miért nem tesztek hibabejelentést a szolgáltatónál?

Csak nem azért mert jobb dünnyögni a kocsma asztal mellett?

Megoldás kell? Ott az ügyfélszolgálat, vagy a felügyeleti szerverk..

2015. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Figyelem Béláim, tessék az értőolvasást elővenni:


[link]


Minden kérdésetekre megkapjátok a választ!!!

2015. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Tök kivan ezekkel a karcsiszemüveges okostojásokkal! Elveszik a hőbörgés alkotmányos jogát a böcsületes melóstól! Higgíttyák oszt kész!
2015. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Így van, hígítják! Oxigént tesznek bele! Ja, nem, bocs, attól felrobbanna. Akkor levegőt! Áh, nem jó, abban is van oxigén! Nitrogént! Ezaz, sgegfejek, rájöttem! Nitrogénnel hígítják a gázt! Ezért nem ég rendesen, a gázóra meg pörög! És ezek a szemetek ráadásul annyira át akarnak verni minket, hogy pénzt, időt és energiát nem spórolnak, csak hogy kicsesszenek velünk! Megveszik a nitrogént 2400-ért köbméterét ( [link] aztán eladják nekünk hígított gázként 100-150-ért! Hát ezért kérem nincs is extra profit a gázszolgáltatáson! Veszteséges az egész! Rohadt nagy összeesküvés ez, én mondom nektek! Na igyunk még egy kört!
2015. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

úgy biza! azorbán a felelős a rezsicsökkentéssel.


Abba raknám bele a csippet, amelyik kitalálta, hogy csippelni kell a kutyát!!!

2015. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem hígittyák azt külön másik anyaggal, nitrogénnel, meg okszigénnel, hanem csak simán hígabbat kever putyin a sűrűbbe, és kész. (érted, putyin keveri! már tovább viszem a szálat!)
2015. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Hülye a kérdező! :)

Sajnos írni olvasni beszélni tud (hülyeséget), de tájékozódni azt nem.

A jó hír, hogy nincs egyedül, a rossz, hogy szavazati joga is van..

2015. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

én hülye??

csak kérdezte, nemigen értettem.


egyedül a 6 os kommentem nem találgatás, konkrétan olvastam róla.


amúgy már meg megint forró a víz..

2015. márc. 12. 16:39
 29/34 anonim ***** válasza:
Mert a vizet is hígítják!!!
2015. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

tényleg abban is van oxigén.

ja nem, okszigén :)

2015. márc. 12. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!