Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Higítják a gázt? Mitól lehet...

Higítják a gázt? Mitól lehet hogy egyik napról a másikra a fürdőben hideg a víz, fel kell vennem a boylert, a szobában a parapett őrlángja kialudt?

Figyelt kérdés

mindig be volt állítva a boyler adott hőfokra, egyik napról a másikra hideg víz jön, jól fel kellett tekernem, hogy meleg jöjjön.

erre meg a parapett sem ég, elaludt, ami rendesen karbantartott, egy éves.


2015. márc. 11. 22:35
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

annyit tudok, hogy télre mindig higították, nyárra nem, gondolom a spórolás miatt


de én nemrég kértem támogatást, ezért lehet nekem külön direkt ráhigítanak..?

2015. márc. 11. 22:37
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
jaj, neeee! Nem, nyugi, a gázt nem hígítják...
2015. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
5%
márpedig "hígítják a gázt" ha nem kék lángal ég akkor biztos lehetsz benne hogy van vele trükközés
2015. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

ó de

évtizedek óta télre fel kell vennem a boylert hogy legyen melegvíz, nyáron meg le, különben leforráz.


azt nem értem, hogy ez lehetséges e hogy társasházban élek, és személy szerint csak az enyémel szórakozzanak? most mert támogatást folyósítanak.

2015. márc. 11. 23:05
 5/34 anonim ***** válasza:
64%
Sokkal egyszerűbb a magyarázat. Nem figyelted még meg, hogy vasárnap 11-12-ig gyakorlatilag alig van gáz? Sokkal tovább tart pl. egy rántott húst elkészíteni. Mivel mindenki épp a vasárnapi ebédet főzi, a legtöbben gázzal. Tél van, mindenki fűt, szintén gázzal. Nyáron kevesebb gáz fogy, kevesebb a fogyasztó, nagyobb nyomással jön. Ennyi.
2015. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

jah :)



csak ugye annyi mindent hallani a szlgáltatókról, folytatva azzal is, hogy ártatlanul ráverik sokakra a csalást, vagy mos nem tudommi közük hozzánkkk, de olvastam, hog Brüsszelnek nem tetszik, hogy mi a levettük a terhek nagy részét a fogyasztókról, és még az ellen is felszólt, hogy egyáltalán miért szól bele a kormányunk a szolgáltatótink árkalkulációjába..(most miért fáj nekik a rezsicsökkentés nálunk..?)

2015. márc. 11. 23:46
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

' télre fel kell vennem a

boylert hogy legyen melegvíz'


télen hidegebb a bejövő víz, több energia kell a felfűtéséhez...


nyugi, nem hígítják... :-)

2015. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
40%
És ha hígítják? Nem térfogat után fizetsz.
2015. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
nem tudom ezt az óra is tudja e
2015. márc. 12. 00:35
 10/34 anonim ***** válasza:
19%
Az óra nem tudja, mi megy át rajta, ha levegőt kapsz, azt is földgáz áron fizettetik meg veled.
2015. márc. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!