Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi gáz fogyhat egy hónapban?

Mennyi gáz fogyhat egy hónapban?

Figyelt kérdés

Első emeleti, tégla lakás, kb 43-45 nm-es lakásban nyáron, amig nem kell fűteni, mennyi lehet a havi gáz fogyasztás ha "csak" főzésre és vízmelegítésre megy el?

Hasonló paraméterekkel rendelkezők, nálatok mennyi nyáron, és mennyi télen kb?


2013. jún. 25. 11:33
 1/6 kovpet ***** válasza:

A főzéshez és a fürdéshez-mosogatáshoz mi köze az alapterületnek és az építőanyagnak? :)

Inkább a lakók számát írtad volna :)

2013. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 tagú családnál 5-6 köbméter.
2013. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert mint írtam, azért a téli fogyasztásra is kiváncsi vagyok, akko pedig számít az emelet is.

3 tagú család. 2 felnőtt és egy kisbaba.

Köszönöm.

2013. jún. 25. 21:50
 4/6 kovpet ***** válasza:

A fűtésben a szigetelés meg a nyílászárók számítanak nagyon, a főzés nem lehet vészes, persze ez is a szokásoktól függ nagyban. A HMV-ben többszörös különbség lehet, ha mindenki gyorsan zuhanyzik vagy ha teli kád vízben fürdik mindig.


De az egész gázfogyasztás kb 20-25 ezer lehet átlagban a tippem szerint. Mondjuk ha kicsi a gyerek, akkor jobban kellhet fűteni, ezt nem tudom. Lehet, hogy akkor kicsit több lesz.

2013. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nyári hónapra tudok csak árat mondani,mert nekünk nagyobb a házunk. Viszont mi is 2 felnőtt és egy kisbabával vagyunk. Nyáron a gáz 6500ft. Ez csak a meleg víz,mert kerámialapos villany a tűzhelyünk. Főzésre nem megy belőle. Mindig zuhanyzunk felnőttek, a baba pedig kevés vízben a kádban. Meg ugye a mosogatás.
2013. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 26. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!