Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Szoktatok csalni a gázóra...

Szoktatok csalni a gázóra bediktálásnál hogy télen az ünnepek előtt ne kelljen annyit fizetni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 23:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Én is csináltam ezt egy ideig, hogy nyáron többet, télen kevesebbet diktáltam be, de aztán eléggé ráfáztam, mert nem csak egyszer jönnek leolvasni egy évben, hanem árváltozáskor is...

Na, ekkor kijött egy 70.000 forintos különbözeti számlám, amit alig bírtam befizetni...


Azóta mindig pontosan diktálok, inkább nyáron félreteszek pénzt a téli magasabb számlákra...


És igen : sokkal jobb az éves átalánydíjat fizetni, a havi diktálásos módszer semmivel nem jobb!

2013. jún. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 jancsiur válasza:
56%
Nem rossz megoldás előre többet fizetni mert ha drágul a gáz ára akkor előző olcsó áron van mert előre vagy fizetve. Csak ennek is van hátul ütője még pedig ha cserélik a gáz órát akkor az előre fizetett gáz elvész mivel azt a szolgáltató szerint már elhasználtad.
2013. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A Tengerész ***** válasza:
55%
Soha. Egyrészt pitiáner dolog, másrészt ha csalás, akkor leginkább öncsalás.
2013. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Mi is általányban fizetünk. Most kijött egy nagyobb számla, és simán megadták az általunk kért 10 darabban történő részletfizetést.
2013. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
24%
Én gy szoktam,hogy télen kevesebbet mondok be mindég jegyzetelem nyáron meg hozzáadogatom a számlákhoz így sohasem az én pénzem fekszik az akcióba.
2013. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!