Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg hogy lejárt...

Hardenberg kérdése:

Honnan tudom meg hogy lejárt a gázóra hitelessége?

Figyelt kérdés
Gallus 2000-es óra, a plexi plombáján 001 jelzés. Külön gond, hogy az egyik plombánál a plexi belülről, hosszan megrepedt. Vettem a lakást 2007-ben, most jönnének óracserére, de nem merem őket beengdni, hallva a rémtörténeteket a TIGÁZ-ról. Valahol azt olvastam, hogy ha lejárt a gázóra hitelessége, akkor nem büntethetnek.

2013. jan. 6. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság! Azért mennek cserélni, mert lejárt a hitelessége. Utólagos bevizsgálást pedig azért végeznek rajta, hogy volt-e buherálva. A plombára meg még nem kaptam ésszerű magyarázatot hogy miért szokott sérült lenni.
2013. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A miénket is most cserélték. 10 év a hitelesség. Keress rajta valami dátumot, gyártási évet!

A miénknek az elején a számláló résznél ott virított a 2002-es dátum. A mostanin meg 2012.

2013. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!