Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Deye hybrid sun5k inverter...

Deye hybrid sun5k inverter miért ad folyamatosan 5kw-nyi áramot a háznak miközben csak egy hűtő meg néhány jelentéktelen fogyasztó megy?

Figyelt kérdés
Most cserélték ki a villanyórát háromfázisú oda-vissza mérőre. Be lett kapcsolva az inverter és folyamatosan azt írja hogy 5 kw megy a ház irányába. Egy része napelemből, valamennyi az akksikból a többit meg a hálózatról veszi el. De semmilyen fogyasztó nem megy( nincs bojler vagy egyéb szivattyú sem). Aztán ha bekapcsolok egy 2kwh fogyasztót felugrik 7 kwra az inverteren átmenő fogyasztás(ez nyilván érthető). Zero export to ct a belállítás elsősorban a házba nyomja a megtermelt áramot(load first). Be van pipálva a solar sell ikon is. Van áramváltó is bekötve(ct), remélhetőleg jó irányba. Nem én vagyok a szaki aki csinálta. Elolvastam a használati útmutatót, néztem a beüzemelésről és a javasolt beállításokról videókat és nekem úgy tűnik minden rendben. Mi lehet a probléma?

tegnap 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Lakáselosztót lekapcsolod ès sorba vissza a kismegszakítókat, akkor mutatja, hogy hogyan nő a fogyasztás.
tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt valami nem stimmel akkor a mérő bekötésével. Az inverter nem tud többet leadni, mint amennyi a fogyasztási igény, hacsak nincs akku, amit tölt ilyenkor. Nézz napi adatokat az órán és az inverteren is és azokat is hasonlítsd össze, illetve figyeld éjjel is, amikor nincs termelés.
tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!