Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Most, hogy az EON-t átvette...

Most, hogy az EON-t átvette az MVM mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Havi elszámoláson voltam az EON-nál, de ebben a hónapban már nem küldték a diktálásról szóló emailt és az eon fiókomba sem tudok belépni, mert kiírja, hogy nincs ilyen felhasználó. Az MVM meg nem küldött semmilyen emailt, se levelet se számlát. Az MVM ügyfélszolgálati fiókba nem tudok belépni az EON-os regisztrációmmal.

júl. 26. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem se küldött még semmit, 10-én jelentettem be az óraállást.
júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi volna ha regisztrálnál az mvm nèl, ès nem másik fiókkal akarnál belèpni.
júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

MVM oldalán csinálsz új fiókot. Amikor visszajelzik emailban a fiók létrehozását, onnantól az lesz a fiókod.

Nálam tökéletesen működik. A diktálási időszakot is jelezte , ami ugyanaz, mint a másik fiókban volt. Le is jelentettem az aktuális óraállást.

júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Az MVM az új Vodafone. Semmit nem lehet normálisan elintézni csak viszik a pénzünket. Kurwa korrupt kordonkormány!
júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Nem kell semmit sem csinálnod... majd küldenek tájékoztatólevelet.
júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem még regisztrálnom sem sikerült az MVM-hez, állandóan kidob a regisztráció alatt, még új fiók létrehozásáig sem jutok el.
júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!