Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az önkormányzatok milyen...

Az önkormányzatok milyen barnakőszenet adnak a szociális tüzelő támogatásra? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nálunk évek óta ezt adják, a 25 kilós zsákos barnaszenet. Nekem az nem jó, mert csak a fa ég jól, a széntől büdös lenne bent. Akkor járnék jól vele ha kint lenne egy kazán és abba tudnám pakolni, de nappaliba nem szabad szénnel tüzelni. Próbáltam egyszer és elbüdösítette a lakást.
2022. okt. 22. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Tőlünk kérdezed, hogy a ti önkormányzatotok mit ad?


Ajándék lónak ne nézd a fogát!

2022. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden önkormányzat egységesen adja a szenet, de van ahol fa lesz.
2022. okt. 22. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

De amúgy nem is értem a kérdést.


Leírod, hogy mit adnak, majd megkérdezed, hogy mit adnak.

De neked amúgy sem jó a szén.

Akkor mindegy, hogy mit adnak.


Jól működő kályhánál nem okozhat gondot, ha szenet raksz bele.

2022. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem hogy a barnaszén milyen barnaszén, mwrt több is van. De gondolom a legolcsóbbat. Van olyan szén aminek 10 ezer ft mázsája. Erre lettem volna kíváncsi hogy kb milyen árkategóriában lehet. A legolcsóbb szén olyan hogy inkább agyagos és az tüzelésre nem alkalmas.
2022. okt. 22. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!