Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egyedülállók hogy oldjátok...

Gábor117 kérdése:

Egyedülállók hogy oldjátok meg az étkezést kevés pénzből?

Figyelt kérdés
Negyven éves vagyok. Egyedül élek. Nincs senkim.most még munkám sem.

#étkezés #Egyedül állók
2020. aug. 20. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Fözök magamnak
2020. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem. De nem vagyok egy szakács. Nem is szeretek főzni. De mégis kéne a főtt étel. Meg egy személyre főzni sem egyszerű
2020. aug. 21. 07:19
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

vannak egyszerű olcsó kaják

1 hétig eláll a főt kaja.

1 héten fözön 2 szer, és azt hideg kajával kiegészitve egész héten elég

pl: fözöl hétfőn lecsót, eszel belőle hétfőn kedden, szerdán fözöl mondjuk egy pörköltet tésztával (vagy amit szeretsz) és a hét további napjain hol az egyiket hola másikat eszed, 1-2 napon meg lehet hideget enni, rántottát ilyesmit.


ha nem tudsz főzni, majd megtanulod:)

Könnyebb kajákkal kezd amiket nehéz elrontani

a lecsó pl ilyen:)

2020. aug. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészek addig kaját amíg el nem fogy ami otthon van. Így nem romlik rám, és nem is kell kidobni semmit.
2020. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azok az ételszállító cégek, akiknél étlapró lehet rendelni napi menüket. Sok helyen egész napra is. Egy főétel 1000 Ft körüli áron mozog. Ha ilyenek elérhetők a környékeden akkor jó megoldás lehet, nem kell főzni. Azt meg gyorsan ki tudod tapasztalni melyik cég, melyik termékei jók, nem jók neked.
2020. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem akarsz főzni, keress sokk pénzt!


Ha kevés a pénzed, főzzél:


Rántotta

krumplis tészta ubi

hagymás krumpli


tejbedara

fokhagymás zsemlemártás (tormamártás)

lecsó


margarinos kenyér

kifőtt tészta lekvárral

...

2020. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A tészta olcsó, szarvacska, spagetti stb és egyszerű megfőzni. Arra lehet rakni tejfölt ha más nincs, vagy kb 350 Ft-ért kapsz bolognai stb szószokat rá... Lehet parizert sütni, tojást sütni, ezek nem drágák és egyszerűen elkészíthetőek. Főtt ételt szoktam lefagyasztani kisebb adagokban, mikróban felengedhető, igy ha egyszer főzöl többször megeheted nem kell mindig főzni...
2020. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nálam hasonló a szitu,bár én dolgozom , van bevételem, így rendelek a city food tól,vagy veszek az auchan grill pultnál valamit.nagyritkán főzök,egy pörköltet,abbol le tudok fagyasztani is 3-4 adagot a szegény napokra.
2020. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Főleg valtozatos laktato könnyen elkeszitheto ételek érdekelnének amik beváltak hasonló cipőben járóknak.
2020. aug. 29. 14:09
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Darált húst lehet kapni kicsomagoltan is, vagy kérsz pultnál pl Interspar darálnak frisset. Vestel mondjuk fél kg. Kis olajat raksz edénybe, a húst bele, alágyujtasz. Egy fakanállal kevergeted mig elszíneződik a hús, kész. Sózod ízlés szerint. Van zacskós gyors rizs, olcsó pl Spar, rá van írva hogy forró vízben hány percig főzzük. Utána kiveszed, zacskót felvágod. Kész a rizs :) ráöntöd az előzőleg elkészített darált húsra, kicsi vizet rá, alágyujtasz kevergeted, ha szereted krversz bele kis piros aranyat vagy darált pirospaprika, bors. Kicsit keveredik, aztan kész. Rizses hus olcsó gyors finom, ha kihűl le is fagyasztó. Hs szereted konzerv vörös babot is keverhetsz bele. laktató, amikor egyedül éltem sokszor ettem.
2020. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!