Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Szanohit wc csészékről?

Figyelt kérdés
Az Obiban láttam egy laposöblítésű hátsó kifolyású Szanohit csészét 8k ért. Ez elég olcsó, ami tetszik nekem, azonban kicsit gyanús is. Akinek ilyen van az elégedett vele? Jó minőségű? Nem reped szét hamar? Elég hozzá 6l öblítővíz? Csak azért kérdezem, mert ha jó a véleményetek róla, akkor megvenném, mert kicsit meg vagyok szorulva, de ha nem akkor plusz 6k ért egy Alföldi Bázist vennék.

2019. márc. 22. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Erről lenne szó! Szemre nekem alig különbözik egy Alföldi Bázis laposöblítésű csészétől!

2019. márc. 22. 15:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Mire fogod használni? Mert a rendeltetés szerű használatot ez is bírja.

Ami kérdés és mindenképp próbáld le. Van rá passzoló ülőke?

2019. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen arra, amire való. Neked ilyen csészéd van? Jó rá a szabvány ülőke? Amúgy az ülőkém nekem előre hátulra állítható, tehát ha a furattáv stimmek, akkor nagy baj nem lehet. Köszi a választ!
2019. márc. 23. 10:14
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Végül nem vettem meg, hanem egy Alföldi Bázist, mert nem akartam az olcsó gagyi csészéknél gyakran előforduló hibákkal szembesülni: könnyen szétreped, öblítéskor kifröcsög a víz, de nem viszi le a produktumot, a végtermék odaragad a csészéhez. Inkább fizettem kicsit többet, és vettem egy Alföldi Bázist.

Tipp: szerintem nem érdemes megvenni az ilyen gyanúsan olcsó, noname termékeket

2019. máj. 14. 19:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!