Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyon rossz, ha szobámba...

Nagyon rossz, ha szobámba nincs függöny?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy ilyen reluxa előtt nehezen tudok elképzelni egy csipkefüggönyt :). És kintről be sem nagyon látnak szerintem, ha "nyitott módban" van akkor sem. Ha neked így jobban tetszik, akkor felesleges, csak eggyel több mosnivaló függöny lenne, nem? :D
2010. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoba függöny nélkül olyan mint p×na szőr nélkül.Van aki így,van aki úgy szereti...
2010. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, de szerettem volna függönyt, ez így kényelmetlen, mert ha leengedem, túl sötét van és muszáj villanyt gyújtani nappal is, ha meg felhúzom, belátnak az utcáról, illetve csak a szomszéd házból, mert az emeleten van a szobám.
2010. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem sincs függönyöm, csak bambuszrolóm. nagyon illik a lakásba, és nem is nagyon látnak be. amúgysem azok a kukkolós fajták a szembeházban lakók :)
2010. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én elfogult vagyok :) Lakástextil forgalmazó révén ez az életem :)

Én csak egy kis olcsó rudat tennék fel, és arra dekorációt amitől kicsit hangulatosabb lesz, ha harmonizál a színe a reluxával fel is dobja :)

Kriszta

2010. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!