Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valami tippje, ötlete...

Van valami tippje, ötlete valakinek miből tudnék karácsonyra asztalt csinálni?

Figyelt kérdés
Ketten lakunk a párommal így nem nagy az étkezőasztalunk, de karácsonyra átjön a család, valamibol asztalt kéne csináljak, amit egy nagy teritovel letakatok úgyis😊😂 de nincs ötletem

2017. dec. 23. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Sima ajtólap, amit stabilan összekötött székek tartanak.


Raklapok egymáson, felületként ajtólap v MDF/gipszkarton.


Szomszédokat megkérdezni, hol töltik az ünnepet, aki wellness hotelbe megy, attól kölcsönkérni az étkezőasztalát.


Szolgáljatok fel a családnak sushit és teát, azt hagyományosan földre tett kispárnákon ülve is ehetitek.

2017. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az asztalra tehetsz egy nagyobb lapot ha van. Viszont ha nincs rögzítve igencsak instabil lesz és mindenestől lefordulhat, meglökik, lecsúszik stb.

Inkább egyetek több részletben, én így csináltam annó.

2017. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

szekrényajtót az asztallapra egy spaniferrel rögzítve, mert rögzítés nélkül tuti rátehénkedik valaki.


Csak szólni kell a népnek, hogy ne a spanifer hevederére pakolják a poharat...

2017. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2017. dec. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!