Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tárolnátok a kb 15db...

Hol tárolnátok a kb 15db táskátokat/kisebb -nagyobb/?

Figyelt kérdés
Mert én alig találok már helyet nekik.Szeretem a táskákat, szinte minden színből van már.(persze csak olcsók,nem kell irigykedni:) ).A lányomnak is van egy pár. Nem akarnám elsuvasztani sem egy beépített szekrénybe,hol mutatnának legjobban? Ti hol tároljátok a táskáitokat?
2010. máj. 21. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az előszoba szekrényben vannak. Szerintem ott a helye.Ha elől hagynám,azt rendetlenségnek érezném. Legfeljebb az van elől,amit éppen használok.
2010. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
57%
A múltkor volt a tv-ben hogy a brit nőknek már annyi ruhájuk van, hogy magassarkú van a fűszerespolcon, meg báliruha a sütőben. szal.... :D
2010. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is az olt a gondom h nem tudtam őket hová tenni én összeszerelhető polcot vettem ami műanyag bármien formába összeilleszthető és mindig az aktuális 4-5 cipőt és táskát azon tartom a többit dobozban a szekrényben
2010. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az előszobában a tükör fölött lévő kalaptartón van egy jó pár szezonális a többi PL : fehér , drapp gyöngyvászon alkalmi stb az bizony fent van elcsomagolva az előszoba szekrény legfelső polcán : kb 15 -20 táskát kell tárolnom!
2018. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!