Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen magasan van a konyhában...

Milyen magasan van a konyhában a pultotok? Ha változtatnátok rajta merre és miért?

Figyelt kérdés
Akár a munkapult,ami a szekrénynek a teteje,vagy bár- vagy rendes pult amire kiváncsi vagyok. De szélesség méretet is irjatok nyugodtan,ha azon is változtatnátok hogy hogy jobb. Most alakítjuk át a konyhát...
2010. máj. 21. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

90 magas, 60 mély. L alakú. nagyon szeretem, bár néha még ez is alacsony, mert elég magas vagyok.

egyébként én is a nyáron csináltattam, full saját elképzelés, kis maszek konyhás cég. az ikea elég gáz tud lenni.

2010. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A pult adatait nem tudom, de én a fölötte lévő szekrényeket lejjebb rakattam a szokásosnál. 155 cm vagyok, így tudom kényelmesen elérni. És alatta is van bőven hely.
2010. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Áh ikea szóba sem jön:) és nálunk a párom csinál mindent,hisz ez a szakmája. Elsőnek azért 60 cm,mert az akkor be van polcozva ugye? Várom a további métertötleteket!:)
2010. máj. 21. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:

"Áh ikea szóba sem jön:) és nálunk a párom csinál mindent,hisz ez a szakmája"


Ja.. nálunk is ez volt. Aztán megnéztem az ikea szekrényvázak árát, és rájöttem, hogy anyagárban van. És akkor azt gondoltam, hogy a fene fogja számolgatni, szabogatni, fúrogatni, élzárogatni, mikor ugyanannyiért levehetem a polcról, és kész van. Úgyhogy nekem ikea lett. És nem gáz, de ízlésekről ugye nem vitatkozunk.

2010. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem az ízlésemnek nem felel meg az ikea,hanem ugy gondolom a pénztárcámnak. Most,hogy írtad kezdtem örülni és utánanéztem háát... mindenesetre én azt az anyagárnak megfelelő szekrényvázat nem találtam meg. Esetleg megköszönném ha segítenél egy linkkel. Meg annak is örülnék ha leírnád a te cm-eidet.:)
2010. máj. 21. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olcsóbban szerzed az anyagot... Én 2500-as bútorlap, 2000-es hátfal, 200-as élzárás árakkal számoltam. Így egy 50x70-es szekrényváz faanyagának ára 4080-ra jön ki. Csavarok, tiplik, excenter ára legyen össz egy ezres. 5eFt-nál járunk. Az excenterek, tiplik, falhoz rögzítő elemek helyét fúrogathatod ki.


Vagy mindezt megveszed készen az ikeában 4600-ért.


Mondom, lehet, hogy te olcsóbban veszed az anyagot... Mennyiért? Hol?

2010. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A munkapult ideális magasságát magad is ki tudod számolni: fontos hogy ha dolgozol a pultnál, akkor a következő egészséges és kényelmes testtartásban tudd tenni: felkar függőleges, alkar vízszintes, a felkarral merőlegest zár be és a hát egyenes.
2011. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A felkarral derékszöget zár be nem?
2011. jan. 20. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!