Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek jól néz ki parkett...

Szerintetek jól néz ki parketta konyhában?

Figyelt kérdés
milyen csempével tudjátok elképzelni?
2011. máj. 30. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez elég furcsa mert sosem találkoztam ilyennel, egy sötétebb mintás homokszínű csempével jól nézne ki, de elsősorban a Bútor teszi igazán széppé.
2011. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néz ki, de nem ajánlanám!

Ugyanis, nálunk volt régen parketta a konyhában, de a konyha pont arról híres, hogy : minden kiömlik kiborul, folyik, tapad, ragad... Ez pedig napi szinten. :) Pláne, ha vannak kisebb gyermekeid. Így a parketta nem bíraj sokáig a strapát. Nehezebb tisztán tartani, mint a kőporcelánt. A parketta amúgy sem szereti a sűrű felmosás, a kiömlő vízről nem is beszélve. Azt pedig, hogy kiboruljon valami, nem tudod elkerülni..

Nálunk nagyon rövid ideig volt csak parketta, hamar rájöttünk, hogy rossz döntés volt.

üdv.

2011. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egyébként, lehet olyan járólapot kapni ma már, ami tökéletsen úgy néz ki, mintha fa lenne... :) Ha mindenképp ragaszkodsz a parketta hatáshoz, akkor ezt tudom ajánlani.

Nagyon jól mutat bármilyen természetes színű fali csempével.

2011. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa. Olyan jó járólapok vannak, nekem az jobban tetszik.
2011. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) nekem sem jön be a parketta a konyhában,anyum szeretne azt, ráadásul valami borzalmas csempével. talán meggyőzöm őt a válaszokkal :)
2011. máj. 30. 10:47
 6/17 anonim ***** válasza:

biztos nagyon szép tud lenni, DE: egyáltalán nem praktikus, nekünk a nappaliban parketta van, de ma már oda is inkább járólapot raknék és csak a többi szobába parkettát. nehezebb tisztítani.


27/l

2011. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem olyan, mint a dizájnlakások. Az újságban nagyon szép, de az életben kényelmetlen, nem praktikus és nem otthonos.
2011. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is parketta van otthon anyáméknál, de nem csempével, csak simán festve van a fal. Nekünk sosem volt csempe a konyhában, sem a fürdőben (mármint a fürdőben a padlón csempe van, a falon nem), szóval.. Szerintem meg az néz ki furán, pláne az olcsó csempék, azok valami iszonyú rondák tudnak lenni.
2011. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
és simán a falat hogy takarítjátok? vagy nem szokott a tűzhely környékén piszkolódni?
2011. máj. 30. 12:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk speciel amerikai konyha van és a tűzhely nem a falnál van. Szóval a fal nem szokott koszos lenni.
2011. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!