Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dobod fel kicsit a...

Mivel dobod fel kicsit a szobád hangulatát, ha már nagyon unod ahogy kinéz?

Figyelt kérdés
A bútorok átrendezése sajnos nem lehetséges, mert beépített szekrényeim vannak, minden rögzített :( Szóval egyéb ötletekre lennék kíváncsi :)
2010. máj. 6. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

le lehet cserélni a függönyöket, ágytakarót, kisebb bútorokat átrendezni...

képek a falra..

ha van kedved, akkor pedig még a festés is nagy változást hoz.

2010. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
rendet rakok...mármint jó érzés megtudni mien színű volt a padló hajdanán :)
2010. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

rendetrakok...nekem se látszik már a szőnyeg szine:D 8nem a kosztol,hanem a ledobált truháktól,lomoktól:D)


virágok...főleg most,az egynyáriaknak darabja 80forint piacon...vettem vagy 10et,meg "normál" virágom is van sok...

2010. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ha változást akarok,veszek pár kiegészítőt.Új függönyt,festményt,vagy valami klassz kiegészítőt.Nem kell rögtön drága dolgokra gondolnod!Menj el egy turkálóba és ott nézz körül.Tök jó dolgok vannak szörnyen olcsón és vannak vadi új dolgok is,ha bajod van a használt cuccokkal.
2010. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem valami über nagy kép a falra, vagy graf, attól függ, milyen a stílusod, én is azt tervezem
2010. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!