Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hajópadlóra szeretnék laminált...

Hajópadlóra szeretnék laminált padlót tenni, a padló már eléggé egyenetlen, mivel tudom ezt szintbe hozni?

Figyelt kérdés

Felszedni nem szeretném, ha nem muszáj.

Aljzatkiegyenlítővel sem szeretnék operálni, mivel elég költséges lenne.


Egyéb ötletek ?


Mindent előre is köszönök.


2010. ápr. 22. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Csiszold fel, és lakkozd le.

Örülj neki, hogy hajópadlód van, ne akarj ilyen béna lamináltat helyette!

2010. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a páraelvezetőn kivül, mert a lamináltpadlóhoz azt ingyen adják, végy ilyen lépésálló lapokat és nazt tedd fel a hajóüpadlóra. ez kb 2mm különbséget vigan elvisel. ennek a mérete kb. 1métzerszer félméteres és azt hiszem hoigy 3 mm vastag. én is azt tettem a padlóra . a a padló nyikorog, azt nem küszhöböli ki.én kb 3o nm2 ter 3ooo ft-ért vettem.
2010. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon rossz a hajópadlód. néhány 1o ezerért fel lehet ujitani. kevesebbe kerül mint a leminált össszesen. és itt van olyan válasz is hogy ő nem szedné fel. egyetértek, de látni kéne a régit.csiszolás, hézagolás festés és kész. a butorokat ugy huzgálhatód rajta ahogy akarod. méár én sem tenném le. mindig attól félek amikor a nejem vizet hoz be hogy ha kiönti és a laminlt alá folyik mikor száérad ki alóla a viz. tahát van ilyen félelmen. nem beszélve hogy kemény tehát kopássálló nem focozunk rajta és látni a karcolást.
2010. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat ! Ezt a lépésálló dolgot említették nekem tegnap a praktikerben is, de valamit nem értek.... A hajópadlóm, a szoba teljes szélességében hullámos ( megsüllyedtek volna a párnafák ?? )...ezt hogyan tudom feltölteni azzal a bizonyos lépésálló panelekkel ?

Veszek rá 22nm-t ? és telerakom vele a szobát ? Írtátok hogy ezzel 2-3mm-t lehet "csalni"....ez nekem elég kevés lenne, mert van ahol 1-1.5 cm mélyedés van...


De az ötlet jónak hangzik.

2010. ápr. 23. 07:59
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2 cm-t nem lehet korrigálni. marad a felszedése és a betonozás. ajánlom a perlites betonozást. könnyitett és szigetel.
2010. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyébként azt mondod ,hogy lehetséges hogy a páérnafák megsüllyedtek. szerinted mitől. 1. eltünt a föld, salak, homok vagy stb,.2 a párnafa elrohadt. ha elrohadt a PÁRNAFÁD NEM AJÁNLANÁM
2010. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
folytatom és elnézést. a párnafa süllydésnek biztos van oka. 1 eltünt alóla a töltés. 2 elrohadt a párnafa. a kérdés az hogy m iért rohadt el. 1. a nem megfelelő légc sere. tehát légcsere. sxzétgrohadt. akkor viszont egyátalán nem ajánlom közvetlenül a padlóra a laminált padlót, mert alatt peészedne, rohadna. ha van rá lelkierőd és segitséged akkor próbálj felszedni 1 padlót ott ahol ez megsüllyedt. ez is elképzelhető, hogy a termeszhangyák kihordták alóla a feltöltéshez használatosa dolgokat. ha nem bontod meg a padlót nagy hibát vétesz. én már befizettem a tandijat. rá ment 15 évvel ezelőtt 70 ezer forintom. vissza kellet volna töltenem a hangyák álktal elvitt feltöltést. utána rovartalanitani, gázositaNI, CSISZOLTATNI. FESTENI LAKKOZNI ÉS A FELE PÉNZ M EGMARADT VOLNA.
2010. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ezen dolgozok. 1, bontás, de akkor betonozni is kell a párnafák helyét és baromi nagy kosszal jár, 2, van aljzatkiegyenlítő fa felületekre is. Én ezt fogom csinálni.
2016. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!