Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fa vagy műanyag tetőablak és...

Fa vagy műanyag tetőablak és miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 20:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
59%

"én meg tudom amit tudok"

Ja. Csak nem jól. Ez a fa ablak szellőzik pont akkora baromság, mint hogy az EPS zsalus házakkal bedunsztolod magad..:) Régivágású építészek korral képtelenek haladni...


A helyzet az, hogy régen nem voltak rendesen záródó, nem szelelő ablakok, ezért a penészedés sem jelentett nagy problémát. Aztán az első ablakcserékkel műanyag ablakok jöttek be, és persze mivel ezek párát zárnak, csakúgy, mint a korszerű fa ablakok, az emberek tévesen a műanyaggal, nem pedig a korszerű ablakkal azonosították a penészesedést. (Egyébként kb ekkora baromság, hogy a szigeteléstől penészesedsz. Ezt is csak azért kombinálták így össze, mert általában a szigeteléssel együtt ablakot is cseréltek...)


A belinkelt oldal alapvető információkat tartalmaz. Kérlek csak egy helyet mutass, ahol közlik a páraáteresztési tényezőjét a faablaknak, ha van neki olyan. Elárulom, nincs. Mert nem eresztik át a párát. És emiatt pontosan annyi penészesedést okoznak, mint műanyag társaik.


Tanulj, tinó!

2010. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
értelmetlennek tartom hogy győzködjelek az igazságról, amikor te foggal körömmel kapaszkodsz a hülyeségedbe. CSináld. én befejeztem.
2010. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy befejezted..:) Gondolom kerestél gyártónál adatot, és így rájöttél, hogy nem ereszt párát.. Már megérte.
2010. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem fa ablakom van. Szeretem, nem penészesedik sehol a fal, ellenben a barátnőimnél, ahol müanyag van. Na és azért a fa sokkal szebb. De ez csak az én véleményem. Mindenki olyat vesz, ami neki megfelel.
2010. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!