Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ilyen fali díszt lehet otthon...

Ilyen fali díszt lehet otthon kézzel csinálni? L"ink lent

Figyelt kérdés

[link] html


ha igen hol lehet anyagot beszerezni hozzá?és mik kellenke hozzá?

van kéz ügyességem és juni végén szülök és én magam szeretném megcsinálni a kicsinek a szobába:)


2010. ápr. 16. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem jó a link.
2010. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és ez:

[link]

2010. ápr. 16. 09:44
 3/9 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 16. 09:46
 4/9 A kérdező kommentje:

remélem ezek már jók

ilyen dekorgumi lapra van csak mivel festik?

2010. ápr. 16. 09:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,jó.:)Hobby boltban biztosan kapsz rá választ,ott talán jobban értenek hozzá.DNagyon ötletes:)Jó egészséget nektek:)
2010. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezeknek a képeknek szerintem az a baja,hogy nem moshatók,a gyerekszoibába pedig csak mosható a jó.

Mint írod,van kézügyességed.

Én az unokáknak készítettem képeket és falvédőt.Vettem egy tartós egyszínű vásznat az alapnak.Megrajzoltam a figurákat (mesekönyvekből).Régi,már nem használt ruhákból kivágtam őket.Nem baj,ha nem egyszínű,mert a gyerekek jobban szeretik a tarkákat.Fákat,virágokat is vágtam ki.

Majd rávarrtam őket az anyagra.A nagyobb figurákat géppel,a kisebbeket kézzel,boszorkányöltéssel.

Amikor kész volt,levasaltam,és a kép hátulját egy régi lepedővel kibéleltem,tettem bele egy kartonlapot,( a falvédőbe nem kell) hogy jobb tartása legyen. A szélét beszegtem egy ferdeppánttal,varrtam rá akasztókat.De fellehet a falra tenni ragasztva is.Erre jó a tépőzár (egyik fele a képen,a másik a falon.Vagy un. tükörragasztó szalaggal.Ez a Tescoban is kapható.Én az akasztóst jobban szeretem,mert a szög kisebb nyomot hagy a falon,mint a ragasztás.

Ha van kérdésed,holnap délelőtt újra itt leszek.

Jó munkát,és kreativitást.

2010. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Színes fénymásolóban másolnak neked ilyen figurákat nagyban, aztán rá kell ragasztani a lapra.

Én átlátszó fóliára fogok másolni ilyesmit, az írásvetítővel a falra vetítem, és felrajzolom, kifestem.

nem értem, miért kellene moshatónak lennie. Olyan magasra fesd, hogy ne érje el.

2010. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a jó tippeket!

még most fogok szülni ugyhogy kétlem hogy koszolni akarja majd :)

már csináltam párat jók lettek nagyon:)

de amit írtál faliszőnyeg az is nagyon jó ötlet:)

2010. ápr. 20. 07:12
 9/9 anonim válasza:

Tudom ajánlani neked a

[link]

[link]

oldalakat, ahol sok ötletet, s emberkéket találsz, kik segítenek. Kérdezhetsz Böbétől is, az oldalak tulajától,(van email elérhetősége ott) nagyon sok mindenben tud segíteni, rengeteg fajta technikát tud, s segítőkész ember.

Ötletem, pld-ul: Dekorgumiból kivághatsz (sablonok az oldalak GALÉRIÁJÁBAN rengeteg van) s a falra téve, nagyon könnyen tisztitható. Alapanyagokat, a Hobbyművész.hu., Opitec.hu., boltokban, s póstán is lehet rendelni katalógusukból. Sok sikert!

2010. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!