Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fekete-fehér nappali, vélemények?

Fekete-fehér nappali, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kozeljovoben szeretném a nappalinkat kicsit atformalni, mindent ami jelenleg benne van ( anyosék altal innen-onnan osszeszedett, borzaszto butorok, amiket eskuszom, még a cro-magnon-i osember hasznalt stb), azt kidobni a fenébe. A férjemnek, ismerosoknek mondtam hogy fekete-fehér nappalit szeretnék. Sokan azt mondtak, hogy oké, de az olyan komor lesz, élettelen. Szerintem meg pont hogy nem, fiatalosnak, modernnek, és roppant elegansnak tartom. Ami egy picit zavar, hogy a jarolap bézs szinu,bar tervezek egy ( természetesen fekete-fehér) szonyeget a nappali kozepére.

Szerintetek is komor lenne, és unalmas?

Linkelek egy képet, ilyen szinu a jarolapunk, a fal nalunk fehér


[link]


Szerintetek? Be merjem vallalni a fekete-fehéret? Koszi!


2010. ápr. 2. 10:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem túl puritán a fekete fehér, ugyanakkor elegáns is. Engem kicsit nyomasztana, de te tudod.

Amit linkeltél képet (nem bántásból mondom) de egy kissé túl zsúfolt a tér, így a fehérrel hiába akarja tágítani a teret, nem megy.

Hatalmas tér kell hozzá.


[link]

[link]

[link]


Innen az első még tetszik is: [link]

És az 5. és a 6. sem rossz. Megbolondítja a banánzöld.

Néha jót tesznek egyébként a színek. Pl: a citromsárga állandóan olyan hatást kelt, mintha sütne a nap és jó kedved lesz tőle.


[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!