Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fekete-fehér nappali, vélemények?

Fekete-fehér nappali, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kozeljovoben szeretném a nappalinkat kicsit atformalni, mindent ami jelenleg benne van ( anyosék altal innen-onnan osszeszedett, borzaszto butorok, amiket eskuszom, még a cro-magnon-i osember hasznalt stb), azt kidobni a fenébe. A férjemnek, ismerosoknek mondtam hogy fekete-fehér nappalit szeretnék. Sokan azt mondtak, hogy oké, de az olyan komor lesz, élettelen. Szerintem meg pont hogy nem, fiatalosnak, modernnek, és roppant elegansnak tartom. Ami egy picit zavar, hogy a jarolap bézs szinu,bar tervezek egy ( természetesen fekete-fehér) szonyeget a nappali kozepére.

Szerintetek is komor lenne, és unalmas?

Linkelek egy képet, ilyen szinu a jarolapunk, a fal nalunk fehér


[link]


Szerintetek? Be merjem vallalni a fekete-fehéret? Koszi!


2010. ápr. 2. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lenne, csak nem otthonos. Akkor már inkább földszínek kombinációja, az is elegáns, de legalább meleg is. A fekte olyan kriptás.
2010. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj fekete fehér igen komor megnéztem a linket. De nekem van egy ötletem.Használj közzé piros színeket is. Például vázában piros legyen egy mutatós selyemrózsa, Vagy a kereveten piros párnákat tehetel. Az asztalterítő piros legyen. Na és a függönyöd is lehet piros. Nekem ez jött be.
2010. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hm hm....ezen a piroson én is gondolkodtam...a kanapé fekete lesz ( foleg h van egy kétéves fiam, szoval nem johetne szàmitàsba fehér), arra tennék piros pàrnàt, két falipolcot akarok, kulonbozo helyekre, egyiket fehérben, màsikat feketében, és mondjuk a feketére tennék egy piros gyertyàt, illetve tudjàtok, lehet kapni ezeket a nagy falra ragaszthato " matricàkat" vagy mi az, és van ilyen hatalmas, pipacs amit fel lehet rakni..Az egyik falra tennék egy nagy piros pipacsot?

A pirossal voltak terveim, igen....Vagy esetleg ...valami ezustos beutést, piros helyett...

Nagyon nagyon nem tudom, annyira tetszene, de valoban igaz, hogy meglehetosen kontrasztos lenne a nappali,emiatt félek egy kissé tole, mégha figyelnék is hogy a fekete és fehér kb azonos arànyban legyen jelen....

2010. ápr. 2. 10:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg fogod bánni! Most irodát vagy otthont szeretnél? Lehet, hogy modern de rideg, monoton depis hangulatot fog árasztani. Én javasolnám a barátságosabb, vidám meleg színek használatát...
2010. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a fekete-fehér színpár szerintem szép. az hogy a nappali komor lesz-e csak tőled függ. fehér helyett nagyon szép a bézs a fal, kicsit melegebb és tompítja a feketét. éppen csak egy nagyon halvány árnyalat(mint a képen is). ez szépen menne a járólappal. aztán jöhet a fekete bútor, kombináld fehér-bézs párnákkal pl. szerezz be sok naturális színű kiegészítőt-díszek, terítő, fonott dobozok, képkeretek, stb. aztán csempéssz bele színeket is itt-ott. szerintem iszonyatosan jól nézhet ki. nem kell mindjárt elhinni, hogy ez csak ronda lehet. ha nem is élesen fekete-fehér, szerintem egy kis átgondolással ez is közel van az elképzelésedhez. én anno a szobánkat egész sötét,mély rózsaszínre festettem. mindenki rémüldözött, hogy milyen ronda. miután berendeztem ámultak hogy milyen csodálatos(megfelelő bútorok, díszek, függöny). vágj bele, ne hagyd magad!
2010. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jol megoszlanak a vélemények hihi :)

jajj...nem tudom, nem tudom...

talàltam egy ujabb linket, bevallom, belépnék ebbe a lakàsba, tényleg furcsàn érezném magam, de nem tudom eldonteni, hogy most jo vagy rossz értelemben furcsàn..és igy hirtelen elképzeltem ilyennek a mi nappalinkat, tény hogy van egy kicsi korhàz-feelingje..


[link]


[link]


( habàr itt a tulajdonosnàl nem vall tul jo izlésre az a két ordenàré oszlop a tv mellett, meg azok az angyalkàs borzalmak a falon, de maga a koncepcio nem rossz)

2010. ápr. 2. 10:44
 7/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. az a szoba, amit mutattál ronda és ízléstelen. kerestem képeket. nézd meg, hogy mennyit tompít és otthonosít a megfelelő kiegészítés:

[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ezt is találtam még. kegyetlen jó az a zöld, mégis uralkodó a fekete-fehér:

[link]

2010. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tényleg utolsó, csak ez nagyon-nagyn tetszik:

[link]

2010. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a fekete-fehér sztem kicsit nyomott hatást kelt.

ahhoz nagyon minimalista tér kell, de abban nem lehet élni. tehát nem tud úgy kinézni egy lakás, mint egy katalógusban.


javaslom a fekete-narancsot, vagy fekete-bézst. feldobja, barátságosabbá teszi a teret egy élénkebb melegebb szín, mint a vegytiszta fekete és fehér. ez a kettő annyira kontrasztos, és végletes, hogy én speciel nem tudnám benne olyan nyugodtan érezni magam....

2010. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!