Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen legyen a falam?

Milyen legyen a falam?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és eddigi fatális hülyeségeimet akarom helyrehozni, amiket a szobámmal elkövettem.

Tehát:

× A szobám tele van/volt ragasztva poszterekkel és mikor leszedtem őket nem mindenhol jött le a ragasztó vagy épp lejött a falból is egy kicsi.

× Anno nagyon kreatívan rajzoltam a falamra, ezeket a rajzokat mindenképp elakarom tüntetni. Fekete filctollal rajzoltam őket..


A lehetőségek:

× Újrafesteni a szobát. Ez nagyon nagy munka és egyedül nehéz...de segíteni a szüleim biztos nem fognak mert mikor rajzolgattam a falamra a nevelőapám kijelentette h ne is számítsak arra, hogy majd ők újrafestik és magamnak kell megoldanom ha már nem kellenek a rajzok. Én meg rávágtam, hogy megoldom.(Ja és nyilván több réteggel kéne lefesteni meg nem tudnék a szobámban aludni, szóval necces.)

× A rajzokat körülrajzolni fekete filcel és utána feketével lefesteni őket...Olyan hatást akarok vele elérni, mintha a szobám falán tintafoltok lennének. A tintafoltokat alapból nagyon szeretem és így egyszerűbb lenne eltűntetni a rajzokat. Ez nagyon tetszene...


Ja és még valami: A költségeket nekem kell állnom...


Ti melyik mellett döntenétek?

Egyéb dekorációs ötleteket is szívesen fogadok...


2010. ápr. 1. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
ha újrafested megint rajzolni fogsz rá, mer zavarni fog hogy ott az a sok üres fal, és nem rajzolhatsz rá semmit :D
2010. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Fess rá egy kertet. Legyen benne sok zöld nád, sás, dzsindzsás, és középen legyen egy pad.
2010. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
5000ezerért vettem barack színű festéket (barack illatú mert az újak illatosítottak) tehát tudnál aludni, ha érden vagy pesten laksz segítenék festeni
2010. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem kérj segítséget barátoktól esetleg.Fesd ki valamilyen színre ami megy a bútoraidhoz, szőnyeghez és függönyhöz:DAztán,h ne támadjon olyan érzésed,h üres a fal rakj rá pl. képeket,festményeket...
2010. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Szia.Szerintem vegyél 1 vödör festéket, és egy hengert, és gurítsd le!Nem nagy ördöngősség!Én csaj létemre megcsináltam itthon!És 1 soron bőven elég, mert baromi jól takar!Csak letakarod a bútoraid, és kész!Legurítok 1 óra latt, és 1-2 óra múlva visszateheted a bútorokat a helyére, mert gyorsan szárad!Manapság a festés nem 2 hetes munka!

Én ezzel a fajtával csináltam, csak más színűvel, és egy rétegben mindent takart!

2010. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Ja bocs a link itt van!

2010. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom a kretének megtalálták ezt a kérdést is! (pl előző)

Szerintem nyugodtan fesd át a platinum nagyon jó, és egyszerű legurítani is!

2010. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!