Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Túl nagy számomra a szobám...

Túl nagy számomra a szobám (4x4-es), miket tegyek bele, hogy kisebbnek tűnjön?

Figyelt kérdés

Nem elég az, hogy nagy, de még világos is...ezt még megoldom azzal, hogy behúzom a függönyt(nem szeretem, ha nagyon világos a szobám), de így túl sok üres helyem van. szeretném, ha zsúfoltabb lenne, és még jól is nézne ki...

(Erre a zsúfoltságra értem azt is, hogy a falra, plafonra pakolok valamit.)

Mit tegyek bele, milyen praktikák vannak, amivel zsúfoltabbá tehetném?

Remélem értitek, hogy mire gondolok...:)


2010. márc. 27. 20:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
Cserélj velem és nem lesz ilyen gondod:D Amúgy szerintem pár nagyobb növény jól mutatna és helyet is foglal, vagy kényelmes kis fotel, szép nagy képek, esetleg falra lehet festeni mintákat:D
2010. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Növények nagy cserepekbe, képek a falra, "zsúfoltabb" is és otthonosabb is.
2010. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Növényeket rakj be, vagy asztalt ha nincs bent, még egy szekrényt vagy fesd le a falat sötétebb színre az kicsinyíti a szobát. :)
2010. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Hát bútorból van egy pár...

Egy szekrénysorom, aminek tele van könyvekkel minden zuga, és ez az egyik falamat el is takarja rendesen, van még egy jó magas szekrényem, az egy másik sarokban van, akkor kettő asztalom, egy nagy kihúzható fotel, és egy ágy.

Persze van bent egy-két növényem is.

2010. márc. 27. 21:55
 5/13 P.Vik ***** válasza:
fal.....festd a falat csíkosra....lehetőleg függőleges csíkokkal....és szélesekkel...olyan 15-20cm-es sávokkal...amik persze világos alapon sötétebb színek....jól mutathat egy cirkuszi sátrat idéző festés is,persze nem piros-fehér párosítással, hanem az izlésednek megfelelővel...
2010. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 P.Vik ***** válasza:
-t............:D:D
2010. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 P.Vik ***** válasza:
ja igen és nem muszáj pontos, szabályos méretekkel, lehet egy kicsit össze vissza...egyik csík vastagabb mint a másik, távolabb van- közelebb van....
2010. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
értem. ez is jó ötlet, köszönöm:)
2010. ápr. 2. 20:41
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:) nagyon jó az oldal is, amit belinkeltél:)
2010. ápr. 5. 11:58
 10/13 P.Vik ***** válasza:
milyen link???:D?
2010. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!