Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik lakás a szimpatikusabb...

Melyik lakás a szimpatikusabb nektek és miért? Nagyon fontos a számomra!

Figyelt kérdés

1 lakás!

Jelenleg 2,5 szobás.

A fél szoba 8 nm,elég kicsi,nem lehet vele túl sok mindent kezdeni.

A fürdő és a Wc külön van,egyszerűen felújítva!

Szeretném kicsit átvariálni.

Ilyenné:

A fél szobát kibontanám és az elötte lévő előszobával együtt csinálnék belőle egy nappalit.Sokkal világosabb lenne,tágasabb kb. 14 nm.

A fürdőt és a wct pedig szeretném egybenyitni,kiverni a falat és sarokkádat betenni,kicsit extrábbat.

Kb. még 4 évig fogok itt élni és szeretném jobban érezni magam,de nem tudom 4 év múltán hogyan fogom tudni majd jobban értékesíteni.

Mindent házilag csinálnánk,úgyhogy munkadíjra+ilyesmire nem kellene költeni.

Szóval,ha Ti keresnétek eladó lakást,vagy albérletet,melyik variációt választanátok,ahogy most van,vagy kicsit átvariálva.

A lakást 11 M forintért vettem és ez a felújítás max 500.000be lenne bent,de ezt az eladásnál nem számítanám.

Ha albérletbe adnám ki se tudnék a felújítás miatt albérleti díjat emelni max. 50.000et kérnék.

Szóval?


2009. okt. 31. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha főfalat akarsz bontani, az necces, nem biztos, hogy engedélyezik. Főleg a fürdő, wc között, lehet, hogy ott futnak a vízcsövek...

A külön fürdő, wc sokkal jobb, így nem kell kiugrasztani senkit a fürdőkádból, ha valaki használni akarja a wc-t. (ha egyedülálló valaki, akkor tök mindegy)

Én pont fordítva csinálnám, a kisebbet hálónak, a nagyobbat nappalinak.

Igazából felújítva, egyben kellene látni, mert ha annyira ötletes és kényelmes, lehet, hogy laknék benne.

2009. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyik sem főfal és a vízvezetékek máshol vannak.

Mindennek utánanéztem.

Hálószobát nem nagyon lehetne belőle csinálni,mert ahhoz rossz a szoba elosztása,rossz helyen van az ajtó,így egyetlen egy helyre lehetne csak az ágyat rakni és szinte szekrény se férne bele.

Nappaliként nagyobb lenne a tér,kapsából a bejárat mellett lenne,ezért is praktikus és rendkívül napos és meleg.Egész délután ezt az oldalt süti a nap.

A hálóknak jobb a másik oldalon,mert ott pont az a jó,ha reggel az ember a beáramló napsütésre ébred.

2009. okt. 31. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!