Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hát én még ilyet nem hallottam...

Hát én még ilyet nem hallottam! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy kihúzhatós kanapénk. Olyan, amit ha kihúzunk 3 10cm vastag szivacsból áll, és a a középső szivacsot kell visszahajtani. Alatta (gonolom) bútorlap van. A lényeg, ha benne alszunk -teljesen mindegy hogy ki- akkor másnap reggelre tök vizes lesz, mikor visszahajtjuk. A bútorlap is vizes, vagyis inkább nedves és a kanapé visszahajtott szivacsa is. Én még ilyet nem hallottam. Vajon mitől lehet?
2010. márc. 27. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

A mienk be is penészedet, sőt el is rohadt a matrac.

A funér lapon, amin a matrac fekszik, két centi átmérőjű lyukakat kell fúrni, húsz centinként. A test páráját felfogja a matrac, de nem tud lefelé szekllőzni. Így ez nagyon nem lesz jó. Jó lenne, ha a bútorosok nem hagynák le a szellőzőt!

2010. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Az enyém is ilyen. Bár ritkán alszünk rajta, de akkor minig vizet.

A gyakori használattól tényleg törnkremehet, ezért érdemes ez a lyukas dolgot kipróbálni.

2010. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nahát, jó hogy idenéztem, mert egy év múlva mi is költözünk a nappaliba a kihúzhatós kanapéra (A gyerek megkapja a másik hálószobát).

Akkor meg én lettem volna tanácstalan.

Köszi előre is a tippet.

2010. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh, köszi a lyukas tippet. A párom holnap meg is csinálja. Az utolsónak pedig üzenem, hogy mi is ugyanazon oknál fogva kerültünk kanapéra... :)
2010. márc. 27. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!