Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tetszik a lakásberendezésed?

Tetszik a lakásberendezésed?

Figyelt kérdés
Meg vagy elégedve vele? Úgy néz ki, ahogy te szeretnéd?
2010. márc. 12. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
most nem de ha kész lesz illetve lesz rá cash akkor jó lesz
2010. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg vagyok vele elégedve, de el tudnám képzelni másként is.

Te hogy érzed? Meg vagy elégedve?

2010. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyrészt meg vagyok elégedve vele. Nem az, hogy nem tudnék szebbet, jobbat elképzelni, de az anyagi helyzetem és az ízlésem ideális keresztezésének szüleménye, szóval megfelelő :)
2010. márc. 12. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Abszolút. Ha nem tetszene, megváltoztatnám. Nagyobb beruházások nélkül, csak a kiegészítőkkel játszva is teljesen meg lehet változtatni egy lakás hangulatát. Szerencsére a modernebb alaphangulatú, világos lakások tetszenek, amihez tökéletesen megfelel az olcsó fenyőbútor. Nehezebb annak, akinek az antik stílus tetszik, mert úgy tényleg egy vagyon berendezni egy házat.
2010. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha nagyon gazdag lennék, akkor vennék egy hatalmas loftlakást, berendezném minimalban. na, az jóság lenne.


jelenleg egy 50nm-es panelból hoztam ki a maximumot :)

de egyébként nagyon tetszik, a színek, a bútorok, a kisebb dísztárgyak. istenien érzem magam itthon :)

2010. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

17:47-es vagyok:


Szeretem a lakásomat, a színeit, a függönyöket, a drapériát stb. hiszen azért választottam. A problémám nekem is a pénznél kezdődik. Ha most lenne rá keret, kicserélném a bútoraimat, s kevesebb kacattal is boldogabb lennék. (túlságosan ragaszkodom a lomjaimhoz)

2010. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, mint minden, ez is pénz kérdése.

Kisebb dolgokat változtatnék meg, főként bútorokat.

Mivel még nem saját, csak albérlet,ezért nagyobb dolgokat nem alakítanék át. Az összes bútor saját, azokat variálnám modernebbre, vagy más színre.

2010. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy-két dolog van amin változtatni lehetne. Amúgy tökéletes minden. Nekem tetszik.
2010. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!