Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rendeltél már a vivre.hu-ról?...

Macdln kérdése:

Rendeltél már a vivre.hu-ról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csütörtökön rendeltem a vivre.hu-ról 15000 ft értékben. Semmi üvegből, kerámiából vagy porcelánból készült dolgot, tehát semmi törékenyet. Igaz, hogy a törékeny tárgyak olykor darabokra törve vagy összekarcolva érkeznek meg vagy pedig nem az van a dobozban, amit rendeltél ?

Nekem a szállítási idővel nincs gondom, ezzel tisztában voltam, csak olyan dolgokat rendeltem, amik nem rettentően sürgősek.

Mi a tapasztalatotok az áruházal kapcsolatban ?



2015. aug. 22. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
1x rendeltem tőlük. Azt kaptam, amit kértem, volt benne egy törékeny, az szépen becsomagolva épségben érkezett. Nekem semmi gondom nem volt velük.
2015. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugodtam. :)

Egy ismerősöm is 1-szer rendelt tőlük és a törékeny tárgy darabokra törve érkezett meg. Én pont ezért nem mertem olyat rendelni, ami tetszik, de törékeny.

2015. aug. 23. 16:21
 3/8 anonim válasza:
55%

Mi már többször rendeltünk onnan, mindig az érkezett, amit rendeltünk, ha törékeny volt becsomagolták, éppségben kaptuk meg.

Semmi rosszat nem tapasztaltunk velük kapcsolatban! :)

2015. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. aug. 25. 02:06
 5/8 anonim válasza:
54%

Csak azért válaszolok erre a régi kérdésre, mert ezt dobja fel a google, ha vivre véleményekre keresek, és a saját felületükön nem lehet értékelni. Legalábbis nem engedik ki a negatív értékelést az oldalra. (Nahát!)


Az én tapasztalataim nagyon negatívak velük kapcsolatban.

Január 22-én rendeltem több, mint 150.000 Ft értékben, előre fizettem. Megadtak egy időszakot, amiben kiszállításra fog kerülni a rendelésem. Az intervallum utolsó napján este hívtak fel, hogy másnap 11-15 között hoznák a termékeket. Mondtam nekik, hogy én 12:30-ig tudok otthon lenni, de mondták, hogy nem probléma, mivel én vagyok az első cím a 11-15-ös intervallumban, így biztosan odaérnek.

Másnap 12:30-kor hívtak fel, hogy most vennék fel a csomagomat BP másik végében, megvárom-e. Hát nem. Lebeszéltük, hogy akkor másnap délelőtt hozzák.

Másnap természetesen semmi, nem is jelentkeztek. Írtam az ügyfélszolgálatnak, akik mosták kezeiket, adtak egy telefonszámot és közölték, hogy derítsem ki én, hogy hol van a csomagom.

Felhívtam a számot, kiderült, hogy berögzítették, hogy én töröltem a saját rendelésemet... Itt legalább pozitívum, hogy az ügyfélszolgálatos nagyon kedves volt és megoldotta a problémát.

A következő hét közepe felé végre megkaptam a csomagot, bár akkor sem az ígért időben.

Két bútort rendeltem, az egyik teljesen rendben volt, a másik viszont sok alkatrészből állt, és az egyik kimaradt, helyette pedig egy másikból küldtek duplát, ami kb. pont tükörképe volt annak, ami kellett volna.

Mivel eddig is csak szenvedés volt a szállítással, inkább fúrtunk rá pár lyukat és összeraktuk úgy.

A vivre honlapja lehetőséget ad értékelésre, de természtesen jóvá kell hagyniuk, hogy mit engednek ki. Mindkét bútorhoz megírtam a tapasztalataimat az ügyfélszolgálattal, a hibás alkatrésszel és a szállítással kapcsolatban is, és természetesen egyiket sem engedték ki.

Szerintem undorító, hogy nincs felületük, ahol független értékelés is kikerülhet.

2022. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 majoros miklos válasza:
54%
A vivreröl vásároltam már én is több alkalommal minden hibás volt egytől egyig ! Vivre ajánlott fel extra pontot, hogy majd használjam fel vásárlásnál de később azt is vissza vonta ! Nem korrekt a cég ! Minden hibás kb 12-15 db komolyabb bútor darabot rendeltem de mindent vagy vissza kellett küldeni vagy velük egyezkedni újra és újra . Ha nem kell fejfájás szereintem ne A VIVRÉRŐL RENDELJ !
2022. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
77%
Igen én rendeltem 2 tekercs fotótapétát 60 ezer forintért ami nem elég hogy gyártási hibás (csík van a szélükön így megtörik a minta, de még ráadásul a minta és a szín sem olyan mint a képen amit hirdetnek! Írtam nekik és 5 ezer forint értékű ponttal ki akarták nyomni a szemem… Azt mondták ők nem látják a hibát, 10 fotót küldtem nekik. Senkinek nem ajánlom aki jót akar magának!
2023. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Igen, rendeltem, de nagyon megbántam. A terméket előre ki kellett fizetni, de se az áru nem jött meg, se a pénzt nem akarják visszafizetni. /Kb. 50.000- ft-rol van szó/. Megbízhatatlanok, nem ajánlom senkinek.
2023. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!