Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Üveg zuhanykabinra divatos a...

Üveg zuhanykabinra divatos a matrica?

Figyelt kérdés
Teli üveg, átlátszó, egybe tábla zuhanykabinra matricát szeretnének ragasztatni a családban. Szerintem ez abszolút nem menő már és a külföldi lakberendezési magazinokban nem látni már ilyet, csak teli üveget és gyönyörűek. Mégis, a család ragaszkodik a legalább nyak és térd közötti sáv felmatricázására....Szerintetek ez divatos lenne vagy elavult? Milyen matrica vagy megoldás az, ami divatos lenne, ha egyáltalán? Én nagyon nem vagyok matrica párti de fehér se opálos se semmilyen, nem vagyunk sokan, ha valaki zuhanyzik, be is csukhatja az ajtót meg a meztelenség sem probléma férj-feleség ....szóval várom segítségeteket!!

2015. júl. 29. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A matricázás alacsony képzettségű, buta emberek között volt szokás.
2015. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sziszko004 ***** válasza:
27%
Sokan választják ezt a módszert a zuhanykabin esztétikus dekorálására. A legjobb a statikus üvegfólia, amit ragasztó nélkül felrakhatsz, különféle mértekben kapható 45 cm 67,5 cm és 90 cm-es szélességben. Különben a németeknél is nagyon menő.
2015. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy matt fóliával elég dizájnosra is meg lehet csinálni, pl ha a nyak térd közötti rész is felosztod 2 részre vagy akár többre, nem kell telibe ragasztani azt a részt
2015. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi köze az iskolázottsághoz??? Igen, üvegfólia lenne, mint az autóüvegre csak kifejezett mintás, zuhanykabonra való. Tudnátok linkelni a menő német cuccokat, mintákat? Szerintem még mindig undorító és nem divat de hátha látnék olyat, ami jó. A test eltakarása a cél, nem a dekorálás...de részemről nem kellene...
2015. júl. 30. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
én pl ilyenre gondoltam [link]
2015. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Az iskolázottsághoz:

Ha olyasféle matricázásra gondoltok, mint amilyent az 5-ös mutat, akkor bocs!

Olyan "falvédő" stílusú dekorációra gondoltam. Egy időben ilyenekkel volt tele rengeteg lakás. Mesefigurák, virágok, autók matricából, vasból, subából stb.

2015. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen egy sima, minta-mentes opálos sáv és meg van oldva.

(Egyébként ha csak mintát ragasztotok fel, attól még minden látszani fog.)

Itt akadnak példák: [link]

2015. aug. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! IGen, ilyen opálos megoldáson gondolkodunk, valami mintásabbon, meglátjuk, mi a választék. Az lenne gondolom a cél, hogyha sétálgatok, ne látszódjon premier plánban a tusoló családtag. Őt ez zavarja. Pedig szerintem gyönyörű az a teli üveg ajtó, króm kilinccsel, nagyon tetszik, de még az is lehet, találunk valamilyen modern megoldást erre a matricázásra.
2015. aug. 3. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!