Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen gyakran cserélitek le...

Milyen gyakran cserélitek le a bútorokat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 21:41
 1/9 anonim válasza:
Ha az anyagi helyzetünk megengedi. Jelenleg költözés előtt állunk, most cseréljük.
2010. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a régi bútorokat, amikre már nincs szükség, de még használhatóak, azokat hova teszitek? Mit csináltok velük?
2010. márc. 1. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Szükség szerint szoktunk cserélni. A nappaliban 20 éve ugyanaz van, csak áthúzattuk a kárpitot rajta, a gyerekek szobájában a bútor a korukkal változik (egy tini nem alhat rácsos ágyban:D), a hálószobában is elöregedik egy idő után az ágy matraca. Ahogy a gyerekek nőttek, kellettek új íróasztalok, a könyveknek egyre több könyvespolc stb..

A régi bútorokat el szoktuk ajándékozni olyannak, akinek szüksége van rá. Mindig jól jött még valakinek az ismeretségi körünkben.

2010. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi 30-35 évente szoktuk cserélni.
2010. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nálam egy csomó minden a szüleimtől, nagyszüleimtől maradt rám, így elég ósdi minden. A legtöbb bútor olyan 30 éves.

Szeretném őket lecserélni, de kidobni sajnálnám őket. Régiek ugyan, de még használhatóak.

Így is tele van velük már a garázs, pince, padlás, minden...

2010. márc. 1. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:

meg fogsz lepődni, nekem a felújított, csodaszép lakásomban anyukám lánykori szobabútora van, mert olyan időtálló, és igényes kivitel, hogy itt is jól mutat, és nem utolsósorban kiválóan funkcionál, hogy elhoztam ide.

sőt! a régi kanapéján ülök épp, elég volt rá egy szép ágyterítő, ami elfedi a régi huzatot. tökéletesen megfelel.

nincs szívem kidobni, mert egyrészt nagyon drága egy új bútor, valamint érzelmileg kötődöm hozzá, és ami még teljesen jó. azt minek kidobni...? utálom a pazarlást. aki megszólja, az így járt, engem nem érdekel. az én lakásom, azt teszek bele, ami nekem tetszik.


a többi bútorom (ágy, konyhabútor, asztal) teljesen újak.


ha egy bútor már megszolgálta az idejét, akkor általában elajándékozzuk, vagy levisszük a balatoni házunkba.

2010. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.Regisztrálj itt, és itt eltudod adni!

[link]

2010. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de egyet-kettőt már hirdettem pár ezer Ft-ért, de a kutyának sem kellett.

Nem pont ezen az oldalon hirdettem, de hasonlón.

2010. márc. 3. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyon ritkán szoktuk lecserélni a bútorokat. A régieket eladjuk, vagy levisszük a pincébe.
2010. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!