Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gáz/égő lenne ha a wc-nket...

Gáz/égő lenne ha a wc-nket úgy festenénk illetve díszítenénk ki mintha egy rét lenne?

Figyelt kérdés
Tehát fű, pillangók, katica stb.
2010. márc. 1. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó.és mondjuk a padlóra kerülhetne mű fű,vagy pl.filc anyag ami a biliárdasztalokon van.a lidl-ben most vannak matricák,virágok,nap,madarak.nagyok.és ne felejtsd el a bris-t ami állandó virágillatot áraszt.ezek csak ötletek.teszel fel képet ha kész?marha kíváncsi vagyok!!!!
2010. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A természet lágy ölén :D

Nagyon nagy ötlet, hajrá! :)

2010. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól nézhet majd ki.

Én a fürdőben a kádnál szerettem volna olyat a csempére, mintha egy hatalmas koralzátony lenne, szép koralok, vizi csillagok, halak, teknős stb. Csak az ötlet a megvalósításához kivitelezhetetlen. :( De még nem adtam fel...

Ha a tied kész; rakj fel légyszi képeket!

2010. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szobában gagyi lenne, de egy ilyen rút altesti tevékenységet összefüggésbe hozni egy romantikus dologgal, az buli!
2010. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekünk a fürdő halacskás, egyáltalán nem lehetetlen megvalósítani. Mi a Praktikerben vettünk hozzá halacska matricákat,de lehetett volna korall zátonyt is venni. Az teljesen tengeres kinézetű lesz (ha kész) még tükör kell hozzá és megfelelő zuhanyfüggöny. De már alakulunk és látom,hogy mi lesz itt :)

Aztán rétes ötletet nem lenyúlni! :)

2010. márc. 2. 09:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Elbírnám képzelni. Szerintem jó lenne =) Én legalábbis örülnék ha a mi WC-nk ilyen lenne.
2010. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!