Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Háromszög alakú óra?

Háromszög alakú óra?

Figyelt kérdés

Van valakinek ötlete, hol lehet ilyen órát kapni? A szüleim láttak pár éve egy fakeretes háromszög alakú órát, és azóta is bánják, hogy nem vették meg. Szeretném őket meglepni. Látott valaki valahol ilyet?

Köszi!


2010. febr. 19. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolnám, hogy nézz körbe az IKEA-ban, KIKA-ban, internetes oldalakat tekintve pedig a tesz-vesz.hu, vatera.hu jó oldal. Sok mindent lehet találni ott is, talán háromszög alakú órák is.
2010. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, ezek már megvoltak:D Sajnos semmi, sőt már az órásokat is végigjártam a környéken, hátha ők tudnak valamit. Sebaj keresek tovább:) Köszi a válaszodat!
2010. febr. 19. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

csak egy tipp..igazán nem akarok beleszólni ilyen téren...

de a feng shui semmilyen hegyes tárgyat nem javasol.

( az órát pedig érdemes észak, ÉK. irányba tenni, semmikép sem nyugatra.

de tényleg csak egy tipp, bocs, ha bántalak ezzel..

2010. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia!

1.Szerintem keress fel egy asztalost es valaszd ki hogy milyen fabol milyen keretet szeretnel.2.Keress egy orat aminek tetszik a belseje es vedd meg.3.vidd el az asztaloshoz hogy csinalja meg neked. Ez csak egy tipp volt,en tutira ezt tennem.Az asztalos melo nem kerulhet sokba mert kb lesz vagy egy fel oras melo max,az ora amit vasarolsz az csak rajtad mulik hogy mennyibe lesz,valoszinu hogy kell majd venned egy daram 3-4mm vastag muanyag lapot az elejere ami szinten nem kerulhet sokba.En utana jarnek ezeknek es osszehasonlitanam az arat a boldogsag szerzesevel es ha megeri belevagnek.Meg valami,ha van egy kis kezugyesseged akkor vedd meg az anyagokat es csinald meg magad.(szerintem azzal meg jobb erzes lesz oda adni es kapni is! Remelem tudtam segiteni,kez es lab torest;)!

2010. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem is vegyél egy szép kerek faliórát és azt bele lehet ügyeskedni egy hárommszögalakú keretbe.képkeretező is biztosan megcsinálja.
2010. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm:) Közben találtam egy oldalt, ahol lehet rendelni háromszög alakú keretet, hozzá üveget, és még óraszerkezetet is, ha más nincs, belevágok:)

Mindenkinek köszönöm a segítséget. Ja feng shui: nagyon hívei, úgyhogy majd mondom nekik:)

Szép napot nektek!

2010. febr. 19. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!