Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ennyiért megéri ez a tapéta?...

Ennyiért megéri ez a tapéta? Jól mutat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 14:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem. :) Csak ügyelj a színek összefüggésére. :)
2010. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Sziasztok!

A zöld szobás linken a szoba nagyon nem tetszik, ha arra gondoltál, az nem éri meg ingyen sem.De nem kekeckedni akarok.

A harmatos fű poszterre gondoltál biztosan.Így nem tűnik túl jónak, de a bátyáméknál, totál modern lakásban iszonyat jól mutat.

Olyan térben, ahol a fehéren, a szürkén, barnán kívül (retz-es bútorok) jóformán nincs is más.De nagy a tér, így engedi láttatni magát.

Szóval ha a nagy belső térbe teszed, akkor érvényesül.HA épp ez a megfelelő oda, akkor meg tök mindegy mennyi az ára.

2010. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szerintem nagyon jól néz ki, bár a falamra nem tenném ki, hacsak nem valami extra modern a lakásom. mivel te ezt írod a magadéról, ezért csak bátran! (az ára szerintem reális)
2010. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!