Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konyháról?

Figyelt kérdés

Érdekelne ki mit gondol, milyen? :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. okt. 29. 11:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Újabb fajta bútor és tiszta.Panel konyha.Nem túl design-os ,de nem is retro kategória..Nem muszáj azonnal lecserélni,ha valaki beköltözik.A fal színét én is megváltoztatnám.
2014. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus, minden stílust vagy ízlést nélkülöző panelkonyha, 100 színű bútorral és egyéb kiegészítővel benne, amik még véletlenül sem illenek egymáshoz. Egy szóval: csúnya.
2014. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak a legutolsó kép, csak röviden:


Élénk piros fal

Kék és lila óra

Terrakotta mozaik hatású csempe

Csempe körül fehér szegély

Vintage falikép

Zöld műanyag bödön

Piacos növény mintás kerámia tárolók (az a színátmenetes, ami már nem divat, de igazából nem is nagyon volt az, legalább is nem ebben a formában)

Megint másmilyen teáskann

Kék, türkiz, sárga, piros, zöld, lila vízforraló

Narancssárga peremű nagggyon ósdi lámpa

Baloldalt látszik a másik fal, talán bézses szín?

Arrébb már látszik a sárga-piros csíkos fal



Komolyan... Mit lehet erre írni? Egy konyha. Végül is tiszta. De lakberendezés kategóriában szegényről nem sok jót lehet írni.

2014. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy le leszek pontozva, de nem érdekel.


Nekem tetszik, látszik, hogy ez valóban egy konyha és nem egy bútoráruház bemutatóterme. Utálom az olyan helyiségeket, amikben nyoma sincs annak, hogy valaki ott él, hanem minden az előre megtervezettek szerint van elhelyezve. Nekem a színekkel sincs bajom, otthonos. Inkább egy ilyen konyha, mint a linkelt boncterem. Tudom, nem vagyok trendi, de nem érdekel. Szerencsére különbözünk, mindenkinek más jön be. Kíváncsi lennék a sok lefitymáló konyhájára is.

2014. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem inkább itt van minden előre tervezetten elhelyezve már ne haragudj. Láttad a 90-es évek slágerét a bohócot a polcon? Meg az összes teás edény kitéve, az is milyen realisztikus!


Attól még lehet láthatóan használható, otthonos egy konyha, hogy nem kevered a cigány romantika falszínt, a vintage hatást, a neon színű műanyagot, a nemes acélt, a nagymami kerámiáját, a cirkusz sátor festést stb.

2014. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
16%
szerintem kellemes hangulatos konyha ha mint vendég oda bemennék, nekem tetszene a piros fal is jó
2014. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
15 Ment a zöldkéz.:)
2014. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem vagyok a letisztult stílus híve, amit az első oldalon linkelt valaki, de ezerszer inkább az, mint egy ilyen ciguskonyha.
2014. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ott az első képen az egy műanyag haltrófea? Jézus isten!
2014. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
16%

A más stílusú dolgok alkalmazását én eklektikusnak nevezem, mert hát az :D Az én szobám se lesz soha lakberendezési lapokhoz hasonlatosan egységes, túl sok dolgot szeretek egyszerre. Ha a lakónak tetszik, akkor senki nem szólhat bele - természetesen véleményt mondhat, ha kirakják a Netre, hisz pont azért teszik.


A divat sosem érdekelt a kedves tárgyaimnál. Ha nekem tetszik s szerintem nem üt el igen nagyon, akkor odakerül és kész. Szerintem ez jó hozzáállás :)

2014. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!