Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konyháról?

Figyelt kérdés

Érdekelne ki mit gondol, milyen? :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. okt. 29. 11:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Minden izlést nélkülöző. A falszín, meg annak festése, meg a mázolás meg no comm.


Összességébe: Gagyi.

2014. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Meg a lámpa, meg szóval az egész..
2014. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

Nézd meg ezt: 100x különb(az egész lakás+konyha), pedig fele akkora a tér, és nincs milliók ráköltve, de izlésben ezerszer veri az általad feltett linket:


[link]

2014. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%

Állítom, hogy a fele pénzből van az általam linkelt konyha, mint a tiéd.Fele pénzből.


Ennyit számít az izlés.

2014. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

átlagos.

A fal színe nekem nagyon nem tetszik

2014. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

A csempe a falon s a tárolódobozok roppant helyesek :) A szekrény stílusa és a piros fal nem az esetem, ez ízlés dolga.

Csinos, rendezett kis konyha, kellemes, otthonos kis elemekkel. Nekem semmi bajom vele, épp csak nekem a fent említett dolgokban más a stílusom.

2014. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
#4: Az egy iszonyatosan steril, rideg konyha, amit linkeltél, brrrr. Az ilyen steril környezetet kedvelőknek való. Semmi gond, ha valakinek az kell, csináljon olyat. De ne kelljen már mindenkinek ilyenben lennie.
2014. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
re3. Nekem tetszik a linkelt konyha, különösen a "metro" csempe.
2014. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan semmilyen. A bútor gagyi, a csempe semleges, a piros festés kivitelezése ronda. A gázcső ahogy végigmegy mindenen (tudom, hogy idő és pénz arrébb rakatni, de valamit valamiért). Sokkal jobb konyhákat láttam már panelokban.
2014. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus lakótelepi konyha, tipikus hibákkal. Nevezetesen, hogy a tipikusságot, gagyiságot szeretné a tulajdonos feldobni, eltüntetni, de nagyon nem megy neki. Én látom, hogy mit szeretne elérni, mi lenne az, ami tetszik neki, csak sajnos annyi mindent kever és mindent beletesz, rátesz, feltesz, lefest, odarak hogy a végeredmény nem lesz jó. Nem harmonikus, nem stílusos, nem illik össze. Érdemes eldönteni a dolgot, hogy mit akarsz, sok képet megnézni, tippeket olvasni, és ha a fene fenét eszik is a koncepció mentén haladni, megemberelni magad, ha látsz valamit, ami teszik, hogy beleillik-e, jó lesz-e, mert különben a vége egy ilyen katyvasz lesz.



A szekrényajtókra meg ráférne egy beállítás, mind máshogy áll.

2014. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!