Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Barkácsolók! Hogyan fixálhatom...

Barkácsolók! Hogyan fixálhatom le főnöki bőrszékemnek az alját, hogy ne libegjen össze-vissza?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok! Nem ilyen, de a talpazata szinte ugyanaz a képen látható széknek, csakúgy, mint az enyémnek. :)


Nos, a probléma, hogy maga a teleszkóp önálló életet él a gurulós állványban (nem tudom, hogy van-e neve :D ). Belenéztem és sajnos a benne lévő valamilyen műanyag el van törve. Így kényelmetlen, instabil, mert jobbra-balra dőlöngél és nem valami kényelmes.

A másik probléma maga a teleszkóp, miszerint nem működik ÁM nincs is rá szükség :) Csak egy bizonyos magasságba szeretném "beállítani" és "tartani". Nincs pénzem kicserélni a teleszkópot, vagy elvinni valamilyen székes mesterhez, vagy ilyesmi :)

Vállalkozó szellemű vagyok, megszeretném énmagam javítani, azaz egy az egyben fixálni :) Nincs szükség arra, hogy lehessen használni a magasság állítóját. Csak a hátradőlöngélőjére van szükség : )))


Tudnátok ötleteket adni, hogyan fixáljam le? Én arra gondoltam, hogy a szék alján lévő központot összeheggeszteném a teleszkóp alsó részével. Csak azt kellene megoldanom, hogy jól forogjon is :)


Köszönöm a tippeket, mindent meghallgatok! :)


2014. szept. 24. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek az olcsó székek (bár a drágábbak is) egy kalap szamócát se érnek!

Nekem átlag fél évente kell cserélnem a gázrugót, pedig alig vagyok nehezebb 100 kg-nál! :D


Nos én az őszi/tavaszi lomtalanításkor szoktam beszerezni a csere alkatrészeket (mert javítani nem nagyon lehet ezeket), csak korábban kell odaérni a kupacokhoz, mint a lomisok!

Persze a gázrugóra ráhúzhatsz egy régi motor teleszkóp rugóját, vagy lehegesztheted (de akkor nagyon merev lesz), viszont ha a láb is eltört, azt nem igazán lehet javítani.


Szerintem.

2014. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy 70 ezer forintos székről volna szó :D Lába masszív, félrefogalmaztam

Csak a teleszkóppal van a gond, az lötyög saját magában :D

A sajátom már jó egy két éve, én 80 Felett vagyok :)

2014. szept. 24. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!