Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nappaliba vennél használt...

Nappaliba vennél használt műbőr ülőgarnitúrát?

Figyelt kérdés
nemtudom hogy vegyem e mert tetszeni tetszik,meg 50ért van ha uj akkor 200körül vannak,de használt,és lehet hogy majd ha a gyerekek nagyok lesznek akkor azon alszunk hogy 2 szoba legyen a gyerekeknek... mit tennél?
2010. jan. 14. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van az az a fényes műbőr fajta. Rettenetes, már ingyen odaadtuk valakinek, mert télen hideg volt, nyáron meg beleizzadtál. De vannak azok a fajták, amik szövethatásúak.Azok nagyon kellemesek, viszont nagyon kényesek. Ha olcsón tudsz hozzájutni, akkor lehgyen, de sokat ne áldozz rá.
2010. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja és azért készülj fel, hogy ezek a kihúzható ágyak nem mindennapos használatra vannak kitalálva, tehát lehet, hogy 2-3 év múlva cserélhetsz, mert tönkremegy a rugózás vagy valami más.

1. voltam

2010. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem az a fényes fajta. hát ezaz hogy sokat nem szeretnék érte adni,de mindenképp műbőr,és vajszin kell,mert az illik hozzánk.
2010. jan. 14. 19:41
 4/9 anonim válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval. Pléd nélkül nem is lehet meglenni benne, mert olyan hideg, viszont ha rövidnaciban ráülsz odaragadsz.

Persze ez a fényesre vonatkozik, másfajtát nem ismerek.

2010. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aludni nem lesz jó rajta az biztos. :S De miért fontos, hogy műbőr legyen? Az igazi bőr sokkal jobb.
2010. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az igazi bőrön sem igazán jobb aludni,és sokkal-sokkal drágább is.Nem tudom,hogy a mai kihúzható ágyak milyenek,de nekem a foteljaim és az ágy is kihúzható,és 20 éve tökéletesen működik.
2010. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Használt mübört nem vennék, mert a mübör elöregszik és hamar kirepedezik. Ha mindenképpen mübört akarsz, akkor vegyél újat, de nem jó rajta aludni. Az igaza bör valamivel jobb, de sokkal drágább meg kényesebb az ápolásra.

Sokkal jobb és könnyen tisztítható a mikroszálas anyag, nekem nagyon jó tapasztalatom van vele.

2010. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
még bőrt sem vennék, nemhogy műbőrt...
2010. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha néhány évre gondolod, pl. amíg a gyerekek kicsit megnőnek és már érdemes lesz több pénzt fektetni egy újba, akkor most nyugodtan vedd meg a használtat. De aludni biztosan nem lesz kényelmes. Nekünk textilbőr garnitúránk van, kétszer aludtam rajta, de még pléd + lepedőn keresztül is beleizzadtam, ahol meg felgyűrődött a lepedő és a pléd, olyan hideg volt, hogy azonnal felébredtem és igazgattam. Szóval ha nem "kómamély" alvó vagy, ne számíts nyugodt éjszakákra.
2010. jan. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!