Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sok táskát ti hova raktok?

Diafram kérdése:

Sok táskát ti hova raktok?

Figyelt kérdés
Vannak hátizsákjaim, azokat be tudom dobálni egy dobozba, de sok drágább, kemény külsejű, meg bőr táskám is van...ti hogyan oldjátok meg? Kb. 7 nagyobb táskának kell hely, szekrényben nincs már hely

2014. júl. 25. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek bőröndök? Vagy kézitáskák?

Ami egymásba fér, rakd egymásba és már több a hely. Én a nem használt hátizsákot is egymásba vagy bőröndbe rakom el.

Ha válltáska, akkor fel lehet őket akasztani.

Aztán dughatod az ágy alá vagy ágynemű tartóba. Lehet kapni puffot vagy dohányzóasztalt aminek üreges a belseje és tároló ként használható.

2014. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hátizsákokat egy dobozban tartom, ezek kézitáskák. MK táskák, nem akarok őket "nyomorgatni". En is gondoltam a felakasztásra, de nem megy tönkre a fogó része?
2014. júl. 26. 05:37
 3/4 anonim válasza:

A szekrényben úgy sincs hely, hogy mondjuk az ajtó belső oldalára vagy a szekrény belső falára lógatod? Egyébként a falon is elhelyezhetők, akár így is: [link]

Célszerű szélesebb és lekerekített szélű akasztót venni, hogy ne törje meg/vágja be a táska akasztóját. Pl: [link] vagy [link] (elismerem, kicsit fura, de van az úgy..:)

2014. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. júl. 27. 03:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!