Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rakjam el a dolgaim?

Forko90 kérdése:

Hogyan rakjam el a dolgaim?

Figyelt kérdés

Van egy rakás elektronikám a szobámban és már egyre nagyobb gondot okoz helyet találni valaminek.

Valami fém polcot keresek ahová be tudnám rakni a jelnlegi majd a későbbi dolgaimat (lézer nyomda, szines nyomda, Onkyo reciver, DVD/VHS recorder, DVD lejátszó, Szatelit, Multimediális lejátszó, Lemez lejátszó, CD lejátszó, 2 PC, 2 laptop, Tükörreflexes fényképező + két táska objektív és felszerelés, kamerák, stb). Munka mellett még fotózok videózok meg hasonló dolgokat csinálok és sokszor a céges lapotpom is otthon van. Most mindenhol van egy kevés a dolgokból de már elegem van, hogy nem férek el de ha keresek valamit akkor nem találom. Nekem egy ipari RACK szekrény jutott az eszembe mert ott minen 2 centiben tudok polcot vagy fiókot csinálni de az meg nagyon drága. Valami ettől jobb ötlet ??



2014. júl. 7. 00:00
 1/4 intrepid ***** válasza:
Dexion Salgó polcrendszer? Mondjuk lakásban érdekes lenne ilyen igénytelen megoldás, de ha ennyi kacatod van, akkor valami profi megoldást kellene találni.
2014. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem rossz megoldás csak elfelejtettem odaírni, hogy 60x60 a max méret amit be tudok illeszteni jelenleg de még kicsit végiggondolom az átrendezést és akkor lehet befér belőle 1db
2014. júl. 7. 05:46
 3/4 intrepid ***** válasza:
Bocsi, trollkodtam, (dexion salgó, - kacat), Te meg komolyan vetted, ilyenen nem szabad megbántódni, tudod humorérzék. Ha okos ötletem nincsen, viccelek. Azért van egy-két kategória, ahol nem szólok hozzá.
2014. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem sértődtem meg mert árban sokkalta olcsóbban kijönne egy 1 x 0,60 regál és 8db polc és ha Rack szekréyt veszek az is hasonlítani fog rá csak 3x anyiba fog kerülni :D

PL. egy ilyen: [link]

2014. júl. 10. 01:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!