Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hova rakjam öket?

Hova rakjam öket?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi a fürdönk, és sajnos hajlamos vagyok mindenböl többet tartani. Pl több tusfördö, sampon, smink is rengeteg. Egyszerüen nem fèr el a fürdöben annyi van. A kád szèle, a kád mellett is tele van pakolva. Mit tanácsoltok? Hova rakjam a felesleget? (maga a lakás is kicsi)
2013. aug. 19. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagy műanyag kosaram a fürdő sarkában. Két részre van osztva, az egyikben a tisztító, a másikban a tartalék tisztálkodó szerek vannak.

De ha van üres ágynemü tartód oda is bespajzolhatod.

2013. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fürdőszobapolc?
2013. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 négyzetmèteres a fürdö. Hova rakjak mèg oda polcot? Csempézett a fürdö, a csempét nem volna cèlszerü megfúrni szerintem.
2013. aug. 19. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi fugába fúrtunk, a miénk is kb. akkora. Sarokpolcot tettünk fel, de lógathatsz le a plafonról hálós gyűjtőzsákot is, ilyet:

[link]

2013. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a megoldás :D

[link] szerintem ezek tapadósak, de nem biztos [link]

Ezt meg nem fellógatós: [link]

Vegyél kosarakat és rakd bele a dolgokat, majd az ágy alá, akár konyhaszekrénybe :D vagy szék alá, ami le van takarva valamivel, úgy hogy nem látni a lábait. Vagy ha van olyan asztalod, aminek alul van valami polc szerüsége, akkor oda. Vagy meg szekrény teteje, dobozkákban.

Ilyenben tudod a sminkeket, krémeket, körömlakkokat: [link]

Ebben a tusfürdőket: [link]

Ès kész is, meg van oldva. Esetleg még csinálhatsz egy selejtezést sminkben, ha van olyan ami nem jó, már nincs benne, nem használod vagy valami, akkor kidobod.

2013. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is miniatűr a fürdőm, van benne egy kis tükrös faliszekrény, abban tárolom a sminket, arclemosót, uram a borotvát, habot, és a nyitott polcain vannak a fogkefék, fogkrémek, hajzselék.

a gardróbban csináltam egy részt, ahol a vegyiáru van: mosószer, öblítő, tartalék tusfürdők, nagyobb flakonos dolgok.


a fürdő egyébként annyira kicsi, h még a mosógép sem fér be, így az a konyhában kapott helyet, a konyhai tisztítószerek pedig a mosogató alatti polcon tanyáznak :)


ha pesti vagy, akkor nézz szét az Ikeában, rengeteg trükkös tárolási módszerre kínálnak megoldást. de más bútoráruházakban is vannak hasznos kiegészítők.

2013. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!