Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit vehetnék a fürdőszobába...

Mit vehetnék a fürdőszobába dísznek?

Figyelt kérdés

Nekünk olyan fürdőszobánk van, hogy fehér "lapokból" lett összerakva a fal. Nem tudom mi a neve. Szóval nem csempe van, hanem ilyen műanyagszerű fehér lapok amiket egymáshoz kell illeszteni. Fehér színűek. Van esetleg valami matrica amivel színesebbé tehetném a fehér falat?

Műanyagra van matrica?


2010. jan. 2. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
üvegfösték
2010. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Üvegfesék, hobby boltban kapható egyéb festékek, vagy lakberendezési áruházakban árulnak fali matricákat, az 5 centistől a 2 méteresig.
2010. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet kapnoi csempematricákat.ahhoz nem kelél kézügyesség. egyszer láttam a quellében 20 db volt 2ezer forint. de azórta a qelle megszünt. vagy marad az üvegmatrica.
2010. jan. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy mi vettünk a rossmannba egy nagy a/3ös méáretű matricákat. több volt egy lapon valami 6-800ftért és az mindenre tapad. könyen eltávolitható, fel lehet szedni miztán leraktad és ujra tapad. csak nem tudom fürdőbe való minta vane mert mi gyerrkszobába vettük. de azt hiszem delfones cvolt.
2010. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Árulnak ilyen matricákat,de én nem azokra a hagyományos matricákra gondolok, hanem arra, ami kicsit vastagabb és ilyen zselésnek tűnik. Könnyen feltehető és levehető.
2010. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!