Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valahol még karácsonyi...

Van valahol még karácsonyi díszlet akció?

Figyelt kérdés
Üveggömöt vennék
2010. jan. 2. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Tescoban nagy kiárusítások vannak!Karácsonyi cuccokból meg főleg!De ha vársz 3 hetet, még lejjebb megy az ára!Általában márciusig van a kiárusítás!
2010. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon jó köszi, akkor még várok.


A Kikában nem tudod, hogy meddig lehet ilyesmit beszerezni?

2010. jan. 2. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
A közelemben nincs KIKA, így sajna nem tudom!
2010. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok!Megéri várni mert pl tavaly márciusban olyan ablakdíszeket vettem 75 ft-ért amit most ünnepek előtt 700-ért árultak!Nem beszélve hogy a 3500as kültéri égőt 900-ért vettem meg márciusban!Érdemes többször bemenni, mert ha egyik reggelre lenyomják az árát, másnapra már nincs belőle!Csillagszórókat is vettem tavaly 9 ft-ért!
2010. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is a tescoban vettünk tavaly februárban 40 cm-es csillagszórót 19 Ft/csomag áron. Díszeket az Ikeában vettünk, most 40 db gömb 299,-Ft volt. Igaz, hogy műanyag, de ez csak akkor derül ki, ha megkocogtatod. Nagyon szépek!
2010. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!