Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dobhatnám fel az üres...

Mivel dobhatnám fel az üres falamat?

Figyelt kérdés

Van egy rész kb 2*2méteres, alatta ágy van, a falat mivel dobhatnám fel? mivel dekorálgatnám. Van mintás tapéta, de nem igazán szeretem, pénzünk pedig nincs rá, hogy kifessük a szobámat.


Már van a szobámba parafatábla, szal az kilőve. Amúgy 17éves vagyok:)


Így néz ki most:

[link]

[link]


2009. dec. 30. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia...

én is ezen agyaltam egy pár hete...nem volt pénzem nagy dolgokban gondolkodni..igy a következöt tettem..

kb1*1m négyzet alakú kartonlapra rajzoltam Micimackót..:)

vettem vizfestéket és temperát...kikonturoztam..majd feltettem a falra...hajtogattam pillangokat (origami)kisebbeket nagyobbakat..és ezt is feltettem...jo lett olyan mintha 3d lenne...

csak egy tipp volt..:)

légy kreativ..sok szerencsét

2009. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

veszel egy marha nagy képkeretet. egészen egyszerű, akár pattintós is lehet, és abba beleteszed a kedvenc rajzaidat, képeidet, barátokról, esetleg kedvenc zenekar képe, bármi ami rád jellemző, és szívesen nézegeted.


a micimackó sztem egy 17 évesnek már annyira nem illik... legalábbis hamar meg lehet unni.

a képkeretben az is jó, h bármikor ki tudod cserélni a benne lévő dolgokat.

2009. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Esetleg egy álomcsapdát, másnéven álomfogó, nem tudom milyen árban van én ajándékba kaptam eygyet.

De ha érzel magadban kretivitást, kézügyességet saját magadnak is elkészíthetsz eggyet.

neten találsz róla sok képeket, vagy itt egy wiki leírás:

[link]

2009. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedvenc együttesed poszterét is felrakhatod.
2010. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hát nem tudom, szerintem ha csak azt az ágyad fölötti részt akarod feldobni, akkor csak azt a részt is ki tudnád festeni, sztem max 1000 lehet egy kisebb festék, ami elég arra a részre, vmi sötétebb pink, de ha nem csajos akkor kék, zöld.

Mondanám még a nagy tükröt, de az elég drága lenne.

2010. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

az én falam is üres az ágy fölött, és nekem is hiányzik onnan valami :)

mondjuk az én szobám most lesz átfestve más színűre, de utána kis karcsú pillangókat festek a falra az ágy fölé (öcsikém egyik barátjának az anyukája adta az ötletet, neki is olyan van a falán és tök szép

kisebb kiszerelésű falfesték, vagy akár tempera, pasztell kréta, de filctoll is ideális, én már mindegyikről hallottam, h ilyen célra használták föl :)

2010. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igényes képekkel,vagy esetleg olyanokkal amik a Te tulajdonságaidat tükrözik!!!A kortól is függ,h mit tegyél ki!
2010. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az ágy fölött 2 felfüggesztés nélküli (lebegő) polc van, kicsit eltolva egymás felett. Arra tehetsz néhány kedvenc könyvet, gyertyát, virágot.
2010. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A parafa táblát is díszítheted. Lefested a keretet valamilyen festékkel. Ezután teszel rá képeket vagy valamilyen csomagolópapírt és arra rakod ki a cuccaidat, így egyből nem parafa színű lesz.

Ha vannak érdekes tárgyaid amik akaszthatóak, akkor egy szög segítségével ki tudod tenni őket. Vagy egy polc a csecsebecséknek.

2010. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Esetleg egy csinos női modellt :)
2010. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!