Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Üvegmozaik csempét hol lehet...

Üvegmozaik csempét hol lehet venni? Láttatok már citromsárgha szinben? Ha igen hol? Mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 17:13
 1/4 A kérdező kommentje:

ilyenre gondoltam csak citromsárga kellen.

[link]

2009. dec. 30. 17:14
 2/4 anonim ***** válasza:

a nyáron láttam a bauhausban.

olyan kib....ott drága volt, hogy csak a fejem fogtam... ja,és valami 4 hét a szállítási idő... embertelen...

mi csak 1 csíkot szerettünk volna a miniatűr fürdőszobánkba, de még az is 50e ft lett volna. sajnos le kellett róla mondani...


azért nézz szét, ha már ennyire felvitte az isten a dolgodat, de ha nem szánsz rá sok pénzt, akkor el se indulj...

2009. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hahó! Mi is éppen citromsárgát vettünk tavaly nyáron! A Bauhausban k. drága, a Bricoban is, de ott még a minősége is ócska, a kicsiket meg sem említem... végül nagy nehezen találtunk Bp-en, a 6-os út bevezető szakaszán, az Opel Kövesdán mögött van egy nagyobb üzemépület, amiben most kismillió vállalkozás működik. Itt van egy mozaikos, többnyire Kínából hozzák, nagyon szép, jó minőségű és akár lapra (30x30 cm-es) is megveheted, nem kell egész négyzetmétereket venni! Mi csak bordűrnek vettük meg és összesen 3 lapot vettünk, de ugyanúgy szolgáltak ki, mutogatták az árnyalatokat(!), mintha egy egész fürdőszobára válogattunk volna.

Itt a honlapjuk, egy próbát megér:

[link]

2009. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az árat lehagytam, 1 lap kb.2000,-Ft volt és mi kristálymozaikot vettünk.
2009. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!