Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel szedjem ki az olajfoltot...

Mivel szedjem ki az olajfoltot a szönyegből?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 17:34
 1/7 anonim válasza:
Van egy kiváló minőségű amerikai gyártmányú általános tisztítószer, az L.O.C., azaz Liquid Organic Cleaner teljes néven, külön fantázianeve nincs. az USA-beli AMWAY nevű multinacionális cég készítménye. Ezt hagyományos kereskedelmi forgalomban nem lehet kapni, csak multilevel-hálózaton keresztül. Ezért annak, aki szeretné az L.O.C.-hoz hozzájutni, azt javaslom, keressen fel egy AMWAY-termékforgalmazót, és nála szerezze be. Legjobb, ha ismerőseitől, munkatársaitól, stb. érdeklődik, hogy kit tudnak olyasvalakit javasolni, aki AMWAY-termékek forgalmazásával foglalkozik. Az L.O.C. tuti, hogy kiszedi a szőnyegből az olajfoltot. Nekem erről a szerről maximálisan jó véleményem van, én is használom.
2009. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is használom és bejön:D
2009. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
o.k. az amway cuccok tényleg nagyon jók, csakhogy ma már elérhető áron is hozzá lehet jutni minden, velük egyenértékű cucchoz is. Bicikliolaj elég ütős olajfolt? Merthogy a világoskék autóüléshuzatra(gyári) tettem rá a gyerek biciklijét sajnos rossz irányban, és ez a dolog lett eléggé erőteljesen,látványosan. DE: TESCO-S TŰZHELYTISZTÍTÓ (ZSÍROLDÓ) spray-val befújva és mosogatószivaccsal ledörzsölve nyoma sincs!Sok sikert!
2009. dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Próbáld meg egyszerű citromos mosogatószerrel, a színét sem veszi ki és szerintem a legjobb zsíroldó. Én így szoktam a ruhákból is, nekem bevált!
2009. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia, én is az LOC-t javaslom.

Ha szeretnél LOC-t kapni itt egy cím ahol megrendelheted:

[link]

2009. dec. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igaza lehet annak, aki a TESCO-s tűzhelytisztítót javasolja, hiszen a TESCO-s termékek nagyon jók, és főleg olcsók. De van egy nagy rákfenéje: ugyan valóban eltünteti az olajfoltot, de a benne lévő vegyi anyagok tönkre tehetik a szőnyegszövetet is. Tehát a szőnyeggel kapcsolatban alighanem több kárt csinálna, mint hasznot. Így változatlanul az L.O.C.-t javaslom.
2009. dec. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Paul Mac Cartney-val
2009. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!