Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosószóda kiviszi az olajfol...

A mosószóda kiviszi az olajfoltot? Hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Olajfoltra Ultra Derm krém. Beledörzsölöd és kimosod.
2011. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

én mosószódával mosok, elégedett is vagyok vele, a 7köznapi ruhákhoz tökéletes, viszont komolyabb foltokat nem visz ki...bár olajon még nem próbáltam :D

a mosóvízhez is szoktam tenni reszelt mosószappant, a biztonság kedvéért :D

2011. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem felültöltős whirlpoolom van a párom autószerelő öntök a mosógép elő mosó tartályába mosóport meg a főmosóba is és ami a stop után van előmosás rárakom arra 70 fokon és tök szépen kiviszi
2011. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én a Formil folyékony mosószert használom a sötét-, ill. munkásruhákhoz.

Ha viszont olajos ruhákat mosok, teszek még a gépbe "Ultra 68" univerzális mosókrémet is (egy adag mosáshoz kb. a doboz 1/4 mennyiségét. Fel szoktam oldani a krémet, hogy folyékony állaga legyen, így az adagolós tartályból is könnyen bele tud folyni a mosandó ruhák közé.

60 fokon szoktam mosni, mégis így igazán szép tiszta lesz az olajos ruha.

Viszont arról se feledkezzünk el, hogy nem nagyon szabad megtömni a gépet ha ilyen nagyon koszos ruhákat mosunk, mert akkor nem tud szépen kimosódni, csíkosan a piszok benne maradhat.

Ha meg még ezzel sem sikerülne, akkor elő a gyökérkefét, a vizes munkásruhát ráfektetni a fürdőkád szélére, rákenni az "Ultra 68" univerzális mosókrémet, és sika-mika, majd úgy tenni a gépbe!! De ez elég brutál, derekat és csuklót igénybe vevő munka, a hatás viszont tuti.

Az ultra dermtől sokkal többet ér, próbáltam már azt is, de nem igazán vált be.

2011. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek.Kijött a nagy olívaolajfolt a lepedőből!!
2011. aug. 21. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!