Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van aki a nappaliban kihúzható...

Van aki a nappaliban kihúzhatós ágyaon alszik? Milyen érzés nem szobában aludni?

Figyelt kérdés
nálunk 1 szoba van 70nm es kertes ház. mivel nagy nappalit konyhát akartunk 40nm es lett. de van 2 pici szoba meg+fürdö és wc.De ugye 1 szoba 6nm es és az gardrob lett. és mivel a gyerekeké lessz a másik szoba nekünk nappaliban kell aludni.
2009. dec. 10. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:

hát elég ciki, hogy nem csináltatok saját hálószobát.... nálunk anyukám aludt a nappaliban, mivel összevissz 2 szobás lakásunk van. viszont külön volt a konyha.


másnak 40nm az egész lakása. csak le tudtok választani egy olyan kis részt, ahol elfér a hálósarkotok...

2009. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

6 nm az nem szoba, az még félszobának is kicsi... :-[

(Félszoba = 12 nm-nél kisebb helyiség ablakkal)


Ideiglenesen, 2-3 éjszakára ki lehet bírni egy kihúzhatós kanapén, de állandóan az ilyen ágyakon nem lehet aludni!!!


Én a helyetekben a tágas nappaliból leválasztanék egy részt hálószobának (pl. egy keresztbefordított szekrénysorral, ennek a háta mögött lehetne egy hálószoba)... Oda beférne egy franciaágy, amin kényelmesen lehet aludni! Nem mindegy, hogy kipihenve kezditek a következő napot, vagy "összetörve", mert kényelmetlen a kanapé.


Csupán egy 3 méter széles részt kellene leválasztani a nappaliból, ez már elegendő lenne hálószobának!

2009. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen építész volt, aki 6 nm-es "szobákat" tervezett be a házatokba, de szívesen letörném a kezét!

(Nekem a kamrám és a második W.C. ekkora alapterületű!!!)


Készüljetek fel, hogy a gyerekszoba is hamarosan kicsi lesz a gyereknek : hol fog játszani a gyerek, ha az ágya 2 nm-en áll?... Vagy vegyetek neki olyan ágyat már most, ami alatt elfér az íróasztala és egy szekrény...

2009. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mi ezt nevezzük szobának. Kemény a kanapé.
2009. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

na akkor mégeyszer leirom mert nem voltam érthető! van egy 12 nm es szobánk az gyerekszoba, de van egy 6nm es valami amit gardrobnak használunk. és ha a baba nagy lessz ugy tervezzük hogy nappaliban laszunk a ruhák meg a gardrobban lesznek.

a közlekedőnk 4nm es a wc nk 2nm a fürdö 10nm es.

2009. dec. 11. 00:33
 6/9 A kérdező kommentje:
hát lehet épiteni kellene még egy szobát.
2009. dec. 11. 00:35
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
hát... én egy 12 nm-es szobában nőttem fel. nem mondom, örültem volna, ha kicsit nagyobb... 2 gyereknek pláne kicsi... szóval valamit találjatok ki, de elég gáz, hogy nem gondolkodtatok előre...
2009. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szobában csak ágy lessz mert a szekrények a gardrobban vannak.
2009. dec. 11. 15:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kihúzhatós kanapén alszom. Szoktatom magam a házasélethez.
2010. jan. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!